Třídní akce

Pořádáme třídní akce a moc nás to baví!

Vánoční sbírka krmiva 2019

pesMilí žáci,
opět po roce pořádáme vánoční sbírku pro opuštěná zvířata z třebíčského útulku. Organizujeme ji vždy v adventním čase a i letos doufáme, že se u vás setká s příznivým ohlasem.

Opuštěným pejskům chce pomoci i naše škola, a proto máte možnost přinést pro zvířata psí konzervy, piškoty a pamlsky, masové kapsičky, stelivo pro kočky, sušené mléko pro  koťata, multivitamíny, antiparazitika, deky, velké uzly a hračky.

Číst více...

Byli jsme v lese

vlese05Ve středu 23. října se žáci 1. B a 2. A vypravili do lesonické obory, kde LČR Třebíč pořádaly akci Den stromů. Po slavnostním nástupu jsme podle mapky vyhledávali stanoviště s připravenými úkoly.

Děti poznávaly dravce, houby, listnaté a jehličnaté stromy, na čas stavěly dřevěný domek, získávaly nové vědomosti z oboru myslivosti, včelařství i ochrany lesa před kůrovcem.

Číst více...

Šikulky ze 4. C

sikulky2Tvoření obrázků z luštěnin není nic nového. A jak se mohli žáci 4. C přesvědčit, ani nic lehkého. Během dvou hodin pilné práce si nejen procvičili jemnou motoriku prstů, ale rozvíjeli i svoji fantazii. Jak se jim díla povedla, můžete posoudit ve fotogalerii.

Autorka: Mgr. Petra Charvátová

 

 

 

 

 

Číst více...

Sportovní dopoledne třídy 4. C

kuzelky4c03Dne 9. října 2019 se žáci 4. C třídy vypravili na netradiční sportovní dopoledne do haly Leopolda Pokorného v Třebíči. Tam si za pomoci trenérů vyzkoušeli, jak se hrají kuželky. Po čtyřhodinovém tréninku bylo vybráno 6 nejlepších žáků, kteří nás budou reprezentovat v okresním kole.

Číst více...

Výchovný koncert skupiny MARBO

koncertZ pravidelné nabídky kulturních pořadů pro děti vybrala téměř polovina učitelů 1. stupně naší školy koncert skupiny MARBO.

Její členové Marcela a Bohdan Vrtalovi zavítali do Třebíče již poněkolikáté. Jejich program byl i tentokrát pro děti velmi atraktivní.

Číst více...

Václavský den 1. B

vaclavday1b00927. září si užili žáci 1. B v přírodě spolu se svými rodiči. Trasa vedla na Pekelný kopec, kde vystoupali na rozhlednu a pozorovali krajinu svého domova. Největším zážitkem však bylo opékání špekáčků. Všichni se vraceli plni krásných zážitků.

Číst více...

Cesta k vlně

vlna02V pátek 4. října se žáci z druhých tříd vypravili do Zašovic, kde pro ně byl připravený výukový program Cesta k vlně. Část dopoledne strávili na farmě, kde se pohybovali mezi krávami, kozami, prasaty, slepicemi, husami, ovcemi. Zvířata si mohli pohladit, podrbat je nebo i nakrmit.

Číst více...

Nepřehlédněte!

VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

Základní škola Horka-Domky pořádá pro všechny děti, které se chystají k zápisu do první třídy, přípravný kurz VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2019/2020

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2019. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Odhlásit oběd

Obědy lze odhlásit na telefonním čísle 568 839 359 nebo e-mailové adrese jidelna@zsvaclav.cz. Odhlášky obědů: - na první pracovní den v týdnu do 7:15 hodin na ten…

Nahoru