Třídní akce

Pořádáme třídní akce a moc nás to baví!

Světový týden orientačního běhu

orientakVe čtvrtek 18.5.2023 si žáci 5.C mohli vyzkoušet, jak je obtížné se zorientovat v neznámém terénu. V rámci Světového týdne orientačního běhu připravili organizátoři akce pro děti i veřejnost ukázkovou orientační trať a další doplňkové aktivity. Při závodu se hledají za pomocí mapy kontrolní stanoviště ve stanoveném pořadí a v co nejkratším čase. O úspěchu v závodu tedy rozhoduje nejen rychlý běh, ale i dobrá orientace v mapě. Všichni žáci trať zvládli ve velmi dobrém čase a odnesli si novou sportovní zkušenost.

Číst více...

Čarodějnický rej ve 3. C

carodky1V úterý 30. dubna 2019 i na naší škole létaly čarodějnice. Žáci 3. C se proměnili na strašidelné bytosti a užívali si přípravu na filipojakubskou noc.

Číst více...

Ukázková hodina ve třídě 1. A

uk hodina3Dne 16. května 2023 proběhla ve třídě 1. A ukázková hodina pro rodiče. Děti s paní učitelkou Petrou Charvátovou ukázaly rodičům, co všechno se už za 10 měsíců, co chodí do školy, naučily. A že toho není málo, se mohli rodiče přesvědčit na vlastní oči.

Děti předvedly, jak krásně čtou, píší, počítají i zpívají.

Číst více...

Den Země 2023

denzeme23Po několika letech jsme věnovali Den Země dobrovolnické úklidové akci, tentokrát pod názvem „Ukliďme Třebíč“. Našim cílem bylo zbavit od nepořádku lokality kolem sportovního areálu Na Hvězdě a Polikliniky Vltavínská, Libušino údolí, Tyršovy sady, Borovičky a okolí Strážné hory. Těm, kteří se aktivně zapojili, patří velký dík. Není jim totiž lhostejná příroda a záleží jim na životním prostředí kolem nich.

Číst více...

EXKURZE BRNO

exkurze2Dne 9. března se žáci čtvrtých ročníků vypravili na exkurzi do Brna. Nejdříve navštívili planetárium, kde proběhl zajímavý výukový program s prohlídkou hvězdné oblohy, ukázkou několika jasných hvězd a nejnápadnějších souhvězdí.

Následovala prohlídka Anthroposu, kde pozornost dětí přitahoval nejvíce model mamuta v životní velikosti. Celá rozsáhlá expozice přenesla všechny do dob pravěkých lidí a zvířat.

Číst více...

Lyžařský výcvikový kurz žáků 7. A a 7. C

lvk23015Kurz proběhl ve dnech 21. až 27. 1. 2023 v Jeseníkách. Ubytování včetně plné penze jsme měli rezervované v Penzionu Mendelu v Karlově. Výcvik sjezdového lyžování probíhal na svazích ski areálu Pawlín v Karlově. Běžecký výcvik jsme realizovali v ideálním prostředí na trati Ovčárna – Švýcárna. Třetí den kurzu, který je označován jako „kritický“, měli žáci tzv. relaxační odpoledne, spojené s návštěvou wellness centra v Bruntálu.

Číst více...

Mozkoherna

mozkoherna1Trénink mozku není nuda! Žáci 6. A si vyzkoušeli mnoho chytrých her a hlavolamů, které jim v rámci Mozkoherny přivezla představit paní Eva Fruhwirtová. Mezi nejzajímavější aktivity patřil Mindflex, kdy pomocí přístroje, který funguje na principu EEG, mohli žáci ovládat pohyb míčku pouhým soustředěním.

Nepřehlédněte!

Zvýšení ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče, od 1. září 2023 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci srpna se…

Školička pro budoucí prvňáky

Dne 7. 6. 2023 po dobu ŠKOLIČKY bude přítomna ekonomka školy v kanceláři školní jídelny a v této době je možné přihlásit dítě ke stravování.

Výsledky zápisu pro školní rok 2023/2024

Výsledky zápisu do první třídy pro školní rok 2023/2024 jsou zveřejněny v níže uvedeném souboru. Všem děkujeme za spolupráci a důvěru v naši školu. …

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru