Třídní akce

Pořádáme třídní akce a moc nás to baví!

Adopce na dálku

02log1 charita_1bVe školním roce 2018/2019 pokračuje naše škola v rámci projektu Arcidiecézní charity Praha v podpoře vzdělávání vybraných dětí z chudých rodin v rozvojových zemích. Třída 8. B se od loňska finančně podílí na financování školní docházky indické dívky jménem Amulya Gummalya, která by měla v roce 2019 ukončit svoji školní docházku.

Věříme, že díky našemu ročnímu finančnímu příspěvku 5000 Kč, na kterém se podílí také vedení školy, pomůžeme Amulyi alespoň trochu splnit její představy o budoucím životě.

Číst více...

Václavská miniškolička

miniskola15Kurz přípravy pro budoucí prvňáčky probíhal od října do poloviny prosince. Během šesti lekcí byly u dětí hravou formou rozvíjeny dovednosti a schopnosti potřebné pro úspěšný vstup do školy. Velkým přínosem byla spoluúčast alespoň jednoho z rodičů nebo prarodičů, kteří tak mohli svého předškoláka vidět přímo v akci.

Číst více...

Projekt IROP

irop03V rámci projektu „Vybudování multifunkční učebny a zajištění vnitřní konektivity Základní školy Třebíč, Horka-Domky" došlo k modernizaci síťové infrastruktury školy pro potřeby cca 700 uživatelů. Tato modernizace zahrnuje:

1) instalaci nových aktivních síťových prvků 1 Gbps s možností managementu a s využitím členění do virtuálních sítí (VLAN)

Číst více...

Pečení vánoček

vanocky013Vánoce se nezadržitelně blíží a k nim neodmyslitelně patří i vánočky. Proto se děti z 3. B rozhodly, že si na vlastní kůži vyzkouší, jak se vlastně taková vánočka peče. Práce jim šla rychle od ruky a brzy se celou školou vinula líbezná vůně.

Číst více...

Vánoční divadlo

divadlo3b010„Adventní čas připraví nás na dobu vánoční ..."

Mnozí lidé už ale dávno zapomněli, proč se Vánoce slaví a proč si vlastně lidé dávají dárky. Proto se děti z 3. B rozhodly nacvičit vánoční divadlo o dávné betlémské události a o narození Ježíška. Vánoční atmosféru umocnily tradiční české koledy. Pokud budete mít zájem, můžete se přijít podívat 3. ledna 2019 v 15:00 hod. na Karlovo náměstí.

Číst více...

PODĚKOVÁNÍ

sbirka1Děkujeme všem žákům a vyučujícím, kteří se aktivně zapojili

do vánoční sbírky krmiva pro třebíčský psí útulek. Opět po roce se nám tak podařilo předat jeho zástupcům pěkný dárek v podobě spousty dobrot pro opuštěné chlupaté kamarády.

Ještě jednou díky!!!

Mgr. Alena Dokulilová

Třída 3. C na bruslích

brusleni001Aby poslední prosincový týden utekl ve škole co nejrychleji, vydali se žáci 3. C již po čtvrté v rámci tělocviku na zimní stadion. Přihlížejícím rodičům i prarodičům ukázali, jaká je na ledě zábava.

Číst více...

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2019/2020

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2019. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

V ÚTERÝ 19. 2. 2019 BUDE OMEZEN PROVOZ KANCELÁŘE ŠKOLNÍ JÍDELNY Z DŮVODU ÚČASTI EKONOMKY ŠKOLY NA SEMINÁŘI. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!!!

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…

VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

Základní škola Horka-Domky pořádá pro všechny děti, které se chystají k zápisu do první třídy, přípravný kurz VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

Nahoru