Třídní akce

Pořádáme třídní akce a moc nás to baví!

Velikonoční drátkování

dratky010Během středečního odpoledne 10. dubna 2019 si mohli rodiče s dětmi vytvořit jarní dekorace z drátku a korálků. Při tvoření panovala pohodová atmosféra a děti se předbíhaly v nápadech, jak svá dílka vyšperkovat.

Číst více...

Duben, měsíc bezpečnosti

dopravko019V prvních dubnových dnech navštívili naši čtvrťáci třebíčské dopravní hřiště. Měli tak možnost ověřit si prožitkovým učením předešlý několikadenní dopravně-výchovný program. Jejich činnost byla pečlivě kontrolována příslušníky Městské policie Třebíč, kteří v závěru celého dopoledne předali úspěšným absolventům testů a zkušebních jízd řidičské průkazy.

Číst více...

Deváťáci na hvězdárně v Třebíči

hvezdy1V rámci seznamování se s vesmírem jsme 21. března 2019 využili krásného jarního počasí a šli se s deváťáky podívat na večerní oblohu na třebíčskou hvězdárnu.

 

 

Číst více...

Exkurze Zašovice 2. A

zasovice001Ve čtvrtek 21. března se děti z 2. A ZŠ Třebíč, Horka-Domky vydaly na ekofarmu do Zašovic. Nejvíce jsme se všichni těšili na zvířátka. Po příjezdu nás vřele přivítali dva hlídací psi. Naším průvodcem byl farmář, který se stará o zvířata a dohlíží na výrobu mléčných výrobků. I když nám počasí přálo, bylo v tomto období na farmě hodně bláta, a proto byly zapotřebí holínky. Bez nich by byl pohyb mezi zvířaty téměř nemožný.

Číst více...

LVK – 2. kurz, termín 23. 2. – 1. 3. 2019

hory009Kurz se uskutečnil v pohoří Jeseníky, ubytování v penzionu MENDEL v Karlově. Sjezdový výcvik probíhal ve Ski areálu Pavlín, běžecký výcvik Karlov – Skřítek – Alfrédka a zpět. Sněhové podmínky byly průměrné, přesto dostatečné. V odpočinkovém dni jsme navštívili Wellness centrum v Bruntálu.

Číst více...

Adopce na dálku

02log1 charita_1bVe školním roce 2018/2019 pokračuje naše škola v rámci projektu Arcidiecézní charity Praha v podpoře vzdělávání vybraných dětí z chudých rodin v rozvojových zemích. Třída 8. B se od loňska finančně podílí na financování školní docházky indické dívky jménem Amulya Gummalya, která by měla v roce 2019 ukončit svoji školní docházku.

Věříme, že díky našemu ročnímu finančnímu příspěvku 5000 Kč, na kterém se podílí také vedení školy, pomůžeme Amulyi alespoň trochu splnit její představy o budoucím životě.

Číst více...

Václavská miniškolička

miniskola15Kurz přípravy pro budoucí prvňáčky probíhal od října do poloviny prosince. Během šesti lekcí byly u dětí hravou formou rozvíjeny dovednosti a schopnosti potřebné pro úspěšný vstup do školy. Velkým přínosem byla spoluúčast alespoň jednoho z rodičů nebo prarodičů, kteří tak mohli svého předškoláka vidět přímo v akci.

Číst více...

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2019/2020

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2019. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Odhlásit oběd

Obědy lze odhlásit na telefonním čísle 568 839 359 nebo e-mailové adrese jidelna@zsvaclav.cz. Odhlášky obědů: - na první pracovní den v týdnu do 7:15 hodin na ten…

Nahoru