Třídní akce

Pořádáme třídní akce a moc nás to baví!

Špačkoš

spackosNaše škola je již několik let zapojena do Sazka olympijského víceboje a účastní se i jeho sportovní části – Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Mezi doprovodné soutěže pro zapojené školy se letos zařadil tzv. ŠPAČKOŠ.

Číst více...

Sausage rolls or cookies?

cook2Ochutnávka výrobků podle vlastních receptů proběhla v hodině anglického jazyka žáků 7. ročníku. V rámci lekce, která se zabývala vařením a přípravou jídel, si žáci museli vybrat vlastní recept, který sepsali v angličtině včetně všech ingrediencí a postupů. Tímto však pro ně úkol nekončil. Recept, který si v hodině připravili, museli i sami doma uvařit a svým spolužákům přinést na ochutnání. V hodině anglického jazyka se díky tomu rozprostírala vůně sausage rolls, pancakes, cookies, muffins, brownies či ratatouille.

Číst více...

Václavské sportování popáté

vaclav sport009Pokud jste si našli čas 19. května dopoledne a využili jeden z mála hezkých dnů v letošním chladnějším květnu, mohli jste si vyzkoušet řadu zajímavých aktivit v rámci 5. ročníku Václavského sportování. Sportovní program pro celou rodinu si během předchozích let našel svůj okruh účastníků, kteří se, jak vyplývá i z dotazníků, rádi vrací. Pro bezmála 300 zúčastněných byl letos připraven opět zajímavý program, na jehož realizaci se podíleli i žáci při hodinách pracovního vyučování.

Číst více...

Žáci 3. C na besedě se spisovatelkou Lenkou Rožnovskou

besedaknihovna09V pondělí 13. května 2019 se uskutečnila v Městské knihovně v Třebíči beseda se spisovatelkou knih pro děti Lenkou Rožnovskou. Zaujala nejen vyprávěním o svých knihách, ale také prozradila pár informací o sobě, rodině a své profesi spisovatelky.

Číst více...

Plavecký výcvik 3. C

plavani001Obrovské pokroky v plavání udělali během 10 lekcí všichni žáci 3. C. Někdo se přestal bát vody, jiný začal plavat bez plaveckých pomůcek a ti nejlepší překonali i několik desítek metrů. Všichni se naučili nejen klasickému stylu plavání – prsa, ale také skákat do vody po nohách, splývat ve vodě, potápět se, skákat šipku. Seznámili se i se základy dalších plaveckých stylů jako jsou kraul a znak.

Číst více...

Čtvrťáci v Moravském krasu

macocha003Čtvrťáci v Moravském krasu

(podle skutečných událostí ze dne 16. května 2019)

 

Číst více...

Čarodějnický rej ve 3. C

carodky1V úterý 30. dubna 2019 i na naší škole létaly čarodějnice. Žáci 3. C se proměnili na strašidelné bytosti a užívali si přípravu na filipojakubskou noc.

Číst více...

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2019/2020

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2019. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Odhlásit oběd

Obědy lze odhlásit na telefonním čísle 568 839 359 nebo e-mailové adrese jidelna@zsvaclav.cz. Odhlášky obědů: - na první pracovní den v týdnu do 7:15 hodin na ten…

Nahoru