Třídní akce

Pořádáme třídní akce a moc nás to baví!

Lunární robot ve třídě 3. C

lego007Žáky ze třídy 3. C navštívili v úterý 11. 12. 2018 instruktoři z rodinného centra Damiján. Pro natěšené kluky a holky připravili hodinu plnou stavění a tvoření ze stavebnice LEGO. Děti si za jejich pomoci postavily model z lega – lunárního robota, který přes BLUETOOTH 4.0 propojily s počítačem a pomocí jednoduchého softwaru naprogramovaly a rozpohybovaly.

Číst více...

Vánoční přání pro opuštěná srdíčka

jezisek07Několik tříd z 1. i 2. stupně se zapojilo do projektu „Ježíškova vnoučata". Cílem tohoto projektu je v předvánočním čase udělat radost osamoceným babičkám a dědečkům v domovech důchodců, kteří nemají kolem sebe své nejbližší.

Číst více...

Ježíškova vnoučata

jezisek04Žáci 4. C se letos zapojili do netradičního projektu, který se šíří hlavně po internetu a jmenuje se „Ježíškova vnoučata". Cílem této akce je udělat v předvánočním čase radost a splnit přání dědečkům a babičkám, kteří kolem sebe nemají své nejbližší.

Číst více...

Mikuláš 2018

mikulas 001Stalo se již tradicí, že si žáci devátých ročníků 5. prosince nachystají kostýmy na Mikulášské rozjímání. Na akci se začali připravovat ráno už před sedmou hodinou.

Po otevření školy čekali na hlavním schodišti na příchozí Mikuláši, andělé i čerti. Nechyběla ani Kniha hříchů.

Číst více...

SLYŠTE, SLYŠTE, ZPĚVY BETLÉMSKÉ

andelPozvánka na již tradiční

Vánoční zpívání na schodech.

Vánoční koncert žáků 6. – 9.ročníku se uskuteční
dne 20. 12. 2018 od 15 hodin ve foyer školy.
Zastavte se na chvíli v předvánoční uspěchané době. Přijďte si poslechnout koledy, zazpívat si s námi a prožijte s námi tu správnou vánoční atmosféru.
Všichni jste srdečně zváni. Vstup zdarma.

Těší se na Vás Mgr. Wanda Velebová se všemi zpěváky.

Adventní kalendář

kalendar02Děti ze 4. B si v rámci předmětu Člověk a svět práce vyrobily netradiční adventní kalendář. Tentokrát byla potřeba i spolupráce s rodiči, kteří připravili látky a kalendář do definitivní podoby pomohli dětem doma dodělat. Základem kalendáře jsou ruličky od toaletního papíru. Ty jsou obaleny látkou popřípadě papírem. Dovnitř se dá nějaká malá sladkost. Teď už zbývá jen postupně rozbalovat a přibližovat se Vánocům.

V. Brázda a J. Doležalová

 

 

 

Číst více...

Vánoční sbírka krmiva 2018

pesMilí žáci,
opět po roce pořádáme vánoční sbírku pro opuštěná zvířata z třebíčského útulku. Organizujeme ji vždy v adventním čase a i letos doufáme, že se u vás setká s příznivým ohlasem.

Opuštěným pejskům chce pomoci i naše škola, a proto máte možnost přinést pro zvířata psí konzervy, piškoty a pamlsky, masové kapsičky, stelivo pro kočky, deky, prostěradla a hračky.

Číst více...

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…

VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

Základní škola Horka-Domky pořádá pro všechny děti, které se chystají k zápisu do první třídy, přípravný kurz VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

Nahoru