Třídní akce

Pořádáme třídní akce a moc nás to baví!

Výtvarná soutěž o nejhezčí vánoční přáníčko

van praniPředvánoční čas je vždy ve škole spojen s výrobou vánočních přáníček. I přes distanční výuku bychom nechtěli tuto tradici porušit a rozhodli jsme se uspořádat soutěž o nejhezčí vánoční přání. Do soutěže posílali fotky svých výrobků žáci druhého stupně.

Číst více...

Městská policie pro nejmenší

policie2Ve středu 7. října zavítala do prvních tříd naší školy str. Zuzana Jančářová, preventistka sociálně patologických jevů. Seznámila děti s pracovní náplní městské policie, se služební uniformou i technickou výbavou. Prvňáčci si mj. připomněli základní pravidla silničního provozu, naučili se bezpečnostní klubíčko při napadení psem, dostali spoustu užitečných rad do života.

Číst více...

Evropský den jazyků

books-42701 640Ještě před současnou situací ve  školách i v celé společnosti proběhl na naší škole Evropský den jazyků.

Dne 26. září se v Evropě slaví Evropský den jazyků a žáci naší školy tento den oslavili projektovým týdnem, kdy se v rámci hodin anglického jazyka věnovali projektům na různá témata: zvířata, oblečení, můj dům, mé město, známá osobnost a anglicky mluvící země.

Číst více...

Dopravní výchova

dopravko006Součástí předmětu Člověk a jeho svět je i dopravní výchova. Žáci čtvrtých tříd docházejí na dopravní hřiště ZŠ Bartuškova, kde jim pracovník DDM Třebíč ukáže, jaké vybavení má mít kolo, vysvětlí typy dopravních značek, objasní řešení dopravních situací na křižovatkách.

Číst více...

Pohodová 3. C

3c pohoda1Během měsíce září se žáci 3. C dvakrát setkali s pracovníky Oblastní charity Třebíč, aby si vyzkoušeli jak být ve škole co nejvíce v „poho“.

To znamená cítit se dobře, bezpečně a spokojeně v kolektivu spolužáků. A protože nic se neděje samo od sebe, při netradičních hrách si na vlastní kůži vyzkoušeli, co je pro to potřeba udělat.

Číst více...

Pravěk - projektový den ve 4. C

pravek1V úterý 29. září děti 4. C tři hodiny pracovaly ve skupinách. Jejich úkolem bylo doplnit si znalosti z dějepisného učiva. Téma – pravěk.

Informace mohly vyhledávat na internetu na počítači ve třídě, na svých mobilech, v učebnicích. Zajímavé byly jistě i ukázky archeologických nálezů a neobvyklých hudebních nástrojů, na které si zkusily zahrát.

Autorka: Mgr. Dana Dvořáková

Číst více...

Batůžkový projekt pro africké děti

batuzkyV období od 20.12.2019 do 25.2.2020 probíhala na naší škole pod záštitou Mery´s Meals sbírka batůžků a dalšího školního vybavení pro děti z Afriky.
Charitativní organizace Mery´s Meals se věnuje pomoci dětem v nejchudších státech světa. Z vybraných peněz se financuje jídlo pro děti v místě jejich vzdělávání (momentální náklady na stravu pro jedno dítě činí 450 Kč ročně). K dnešnímu dni krmí 1 667 067 dětí v 18 státech.

Číst více...

Nepřehlédněte!

ON-LINE VÝUKA

Vzhledem k nastalé situaci v souvislosti s nařízením vlády o změně systému výuky se vracíme k možnosti využití cloudového úložiště pro distanční výuku.

Čestné prohlášení

Vážení rodiče, níže najdete čestné prohlášení, které je třeba poslat do školy se žákem vracejícím se po absenci. Žák bez prohlášení nebude moci ve škole…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru