Aktivity školy

Naše škola pořádá pro naše žáky celou řádku zájmových aktivit. Pro výběr konkrétní aktivity pokračujte v menu vlevo.

Humanitární pomoc Ukrajině

ukrajinaNaše škola se připojuje propagací k humanitární pomoci Ukrajině, kterou vyhlašuje Město Třebíč. Bližší informace naleznete >>>zde<<<.

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

Výsledky zápisu

V následujícím souboru najdete výsledky zápisu do 1. tříd na školní rok 2022/23. Výsledky budou následně aktualizovány. vysledky zapisu 2022.pdf