Soutěže a olympiády

Naše škola se zúčastňuje různých soutěží a olympiád. Na této stránce naleznete informace z této oblasti.

OVOV

ovov198. dubna se žáci II. stupně zúčastnili okresního kola Odznaku všestrannosti. Po předchozích triumfech Adama Havlíčka, který dva roky po sobě vyhrál republikové finále a výrazně podpořil družstvo, bylo otázkou, jak se družstvo popasuje s jeho absencí . Adam se totiž dostal do věkové kategorie, kde už může startovat pouze za jednotlivce. Zde svou kategorii s přehledem vyhrál a zajistil si tak i letos postup do krajského kola.

Číst více...

Matematický klokan

Matematický klokanMezinárodně koordinovaná soutěž Matematický klokan byla vytvořena podle obdobné soutěže, která byla v osmdesátých letech minulého století pořádána v Austrálii. Od roku 1991, kdy se konal první ročník ve Francii, se rozšířila do zemí Evropy a postupně i na další kontinenty.

Číst více...

Škola zabodovala v recitaci!

recitaceDne 28. 3. a 29. 3. 2019 proběhlo v Městské knihovně Třebíč pod záštitou DDM okresní kolo dětské sólové recitace.

Nejšikovnější recitátoři, kteří byli vybráni ve školním kole, úspěšně reprezentovali naši školu a ve velmi silné konkurenci získali řadu ocenění.

Číst více...

Okresní kolo vybíjené dívek

vyb15. března proběhlo v naší škole okresní kolo ve vybíjené dívek

Turnaje se zúčastnilo 5 družstvev. Naše družstvo, po zbytečně ztraceném 1. zápase, obsadilo nakonec 3. místo. Všechna družstva byla na závěr oceněna poháry, diplomy a drobnými odměnami.

 

 

 

Výsledky:

ZŠ Horka-Domky

ZŠ Bartuškova

ZŠ Husova-Náměšť

ZŠ HavlíčkovaM.B.

ZŠ Na Kopcích

skóre

body

pořadí

ZŠ Horka-Domky

-

      5:6

13:4

9:8/p/

  11:6  x

27:18

5

3

ZŠ Bartuškova

6:5

-

14:3

9:11

   4:15 x

29:19

6

2

ZŠ Husova-Náměšť

4:13

3:14

-

2:17

   2:13 x

9:43

0

4

ZŠ Havlíčkova M.B.

8:9/p/

11:9

17:2

--

   8:4 x

36:20

7

1

ZŠ Na Kopcích

6:11 x

15:4 x

13:2 x

4:8 x

-

38:25x

6x

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZŠ Na Kopcích hrála mimo soutěž / neoprávněný start hráčů /

Zorganizoval a vyhodnotil Mgr. Petr Florián

Recitační soutěž

recitaceII

Dne 20. února proběhlo školní kolo recitační soutěže. Za celý druhý stupeň se zúčastnilo 22 žáků. Všichni recitátoři byli skvěle připravení a přednesli originální poezii i prózu.

Porota ve složení: p. uč. Krátká, p. uč. Špačková, p. uč. Velebová, měla nelehký úkol a musela rozhodnout, kteří jsou letos v recitaci těmi nejlepšími.

Číst více...

Školní kolo recitační soutěže - 1. stupeň

recitace011V pátek 22. února proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže žáků 1. stupně. Zapojilo se celkem 56 žáků, kteří soutěžili ve třech kategoriích. Jednotlivé výkony hodnotily 2 poroty, které tvořily paní učitelky Tomková, Chlupáčková, Folberová, Vitoušová, Krotká a Koudelová. Měly velmi nelehký úkol, a to ze všech vystoupení vybrat ta nejlepší. Všichni recitátoři byli pečlivě připraveni, a proto patří všem třídním učitelům a vyučujícím českého jazyka velké poděkování.

Číst více...

Turnaj ve vybíjené

vybijena1Na naší škole proběhly turnaje ve vybíjené. Tradičně se nám v tomto sportu daří a nejinak tomu bylo i letos. V obou případech naši žáci slavili vítězství. Blahopřejeme.

Číst více...

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2019/2020

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2019. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Odhlásit oběd

Obědy lze odhlásit na telefonním čísle 568 839 359 nebo e-mailové adrese jidelna@zsvaclav.cz. Odhlášky obědů: - na první pracovní den v týdnu do 7:15 hodin na ten…

Nahoru