Soutěže a olympiády

Naše škola se zúčastňuje různých soutěží a olympiád. Na této stránce naleznete informace z této oblasti.

Florbalové turnaje

florbal1Dne 29. 11. 2023 naše škola pořádala okresní kolo ve florbalu, v kategorii mladších žáků a žákyň. Hrálo se dle platných pravidel florbalu, systémem každý s každým.

Číst více...

Bobřík informatiky 2023

bobrikV listopadu se 4. - 9. ročník naší školy zúčastnil národního kola soutěže „Bobřík informatiky“. Jedná se o předmětovou soutěž, která je podporovaná Ministerstvem školství. Soutěžící vyplňují online test, ve kterém odpovídají na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti.

Číst více...

Florbal dívek

Florbal dívky_2Dne 24. 11. se v Jaroměřicích nad Rokytnou naše žákyně 6. a 7. ročníku zúčastnily okresního kola ve florbalu. Utkaly se s družstvy z Moravských Budějovic, Jaroměřic nad Rokytnou, Třebíče i z Jemnice. Štěstí nám přálo a v závěrečném zápase jsme v posledních deseti vteřinách vstřelily rozhodující gól, který nám zajistil krásné 3. místo. Dívky si odnesly pohár a medaile a především spoustu sportovních zážitků.

Číst více...

Adam Tomaštík na republikovém finále OVOV

ovov 23_10Naše škola se již pošesté dostala na finále Odznaku všestrannosti, což samo o sobě je velkým úspěchem, když v soutěži jednotlivců postupují pouze vítězové krajských kol a několik dalších bodově nejúspěšnějších závodníků. Letos se nepodařilo postoupit celému družstvu, a tak naši školu reprezentoval jen Adam Tomaštík ze 7. A a začal velmi dobře. Po 5 disciplínách mu patřilo pěkné 23. místo z 80 startujících, dokonce zaběhl druhý nejlepší čas na 60m a třetí skončil v hodu medicinbalem. Druhý den si bohužel při trojskoku obnovil zranění, které mu nedovolilo celý desetiboj dokončit.

Číst více...

Druhé místo ve výtvarné soutěži

vytv soutezNaše škola se letos zúčastnila výtvarné soutěže „Co se děje na sběrném dvoře?“, kterou pořádalo město Třebíč ve spolupráci s firmou ESKO-T. Úkolem žáků bylo zmapovat a výtvarně zpracovat existující sběrný dvůr v naší lokalitě. Součástí prezentace byly i podrobné informace o konkrétním sběrném dvoře. Do tvoření se zapojila třída 6. A s paní učitelkou Sokolovou, 6. B pod vedením paní učitelky Musilové a třídy 8. B a 8. C s výtvarnou dopomocí paní učitelky Krátké. Obrázky našich dětí se umístily na krásném druhém místě a škola díky tomu získala finanční odměnu.

Číst více...

T- MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH

olympijskybeh060Na T-Mobile Olympijském běhu oslavujeme radost z pohybu a sport jako takový. Akcí si totiž připomínáme mezinárodní Olympijský den, tedy založení Mezinárodního olympijského výboru. T-Mobile Olympijský běh je vůbec největší běžeckou událostí u nás. V jeden den přesně v jeden čas vybíhají s živým startem na vlnách Radiožurnálu tisíce běžců po celé České republice – ať už jako součást hlavních závodů nebo ve školách.

Číst více...

Mistrovství Třebíčska v baseballu a hodu do dálky

baseball03Dne 14. června se žáci prvních ročníků a třídy 2. C naší školy zúčastnili sportovní akce pořádané oddílem Nuclears Třebíč.

V areálu Na Hvězdě se během dopoledne utkali s ostatními družstvy základních škol T.G.M., Světlo a Týnská.

Číst více...

Nepřehlédněte!

Zvýšení ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče, od 1. září 2023 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci srpna se…

Výsledky zápisu pro školní rok 2023/2024

Výsledky zápisu do první třídy pro školní rok 2023/2024 jsou zveřejněny v níže uvedeném souboru. Všem děkujeme za spolupráci a důvěru v naši školu. …

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru