Soutěže a olympiády

Naše škola se zúčastňuje různých soutěží a olympiád. Na této stránce naleznete informace z této oblasti.

Soutěž Nevěř všemu na internetu

DoubleKe konci roku se žáci 8. ročníku mohli v rámci předmětu výchova ke zdraví zapojit do soutěže pořádané Krajem Vysočina. Ze všech zaslaných prací do finále postoupila práce Karolíny Pavlíčkové z 8. C, která vytvořila na toto téma hru Double.

Karolína ve finále nakonec uspěla a v celém Kraji Vysočina obsadila 3. místo. Tímto Karolíně Pavlíčkové gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Číst více...

Vítězná vánoční přáníčka

van praniDo předvánoční výtvarné soutěže se přihlásilo přes sedmdesát žáků druhého stupně. Větší zastoupení měla přáníčka v první, tedy mladší kategorii, kde boj o vítězství svedla přání s čísly 714, 611 a 623. Prvenství nakonec vybojoval Tomáš Krouchal z 6. C.

Ve druhé kategorii zvítězila Vendulka Moláková z 8. A. Oběma výhercům gratulujeme, ostatním účastníkům děkujeme a těšíme se na příští ročník.

Číst více...

Školní kolo Dějepisné olympiády

DO 2020Navzdory distančnímu způsobu vzdělávání se na naší škole i letos uskutečnilo školní kolo Dějepisné olympiády. Zúčastnilo se ho 8 žáků osmých a devátých ročníků. Tentokrát žáci neodpovídali na zajímavé dějepisné otázky na téma „Labyrintem barokního světa (1556 – 1781)“ ve škole, nýbrž doma pomocí počítače. Třetí místo obsadila Ela Březinová z 8. C s 50 body. Na druhém místě se umístila Veronika Večeřová z 8. A s 54 body. Celkovým vítězem se stal Tomáš Beroun z 8. C s 57,5 body. Vítězové nás budou reprezentovat v lednu v okresním kole. Pochválit musíme i ostatní zúčastněné, neboť všechny můžeme letos označit jako úspěšné řešitele.

RECITAČNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ 1. STUPNĚ

recitace015Dne 26. února proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže.

V prostorách Václavského divadélka se sešlo celkem 49 žáků 1. stupně, kteří soutěžili ve třech kategoriích. Porota si vyslechla velmi pěkné příspěvky z oblasti poezie i prózy. Soutěžící si nejčastěji vybírali díla současných autorů - Jiřího Žáčka, Pavla Šruta, Miloše Kratochvíla nebo Josefa Bruknera.

Zvláštní ocenění poroty získala za svůj vydařený přednes Olesja Heryč ze 4. A, žákyně ukrajinské národnosti, pro kterou není recitace v českém jazyce snadná.

Číst více...

Výsledky recitační soutěže – školní kolo

1452066384poezieRecitační soutěž pro žáky 6. - 9. ročníku proběhla dne 25. 2. 2020 v divadélku školy. Z celkového počtu osmnácti recitátorů vybrala porota ty nejšikovnější, což nebylo vůbec snadné. Zvláště v letošním devátém ročníku byla velmi silná konkurence.

Reprezentovat v okresním kole nás budou žáci, kteří se umístili na 1. a 2. místě.

Číst více...

Florbal - krajské kolo

florbal2019.2.2020 proběhl na naší škole další z tradičních turnajů - krajské kolo mladších žáků ve florbalu. Škola se tradičně ujala pořadatelství na výbornou. Ne už tak naši hráči, kteří bohužel obsadili 6. místo, aniž by zažili pocit vítězství.

Číst více...

Úspěch v okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce

vlajkaVe dnech 12. – 13. února se v budově Katolického gymnázia uskutečnilo okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Naši školu v mladší kategorii reprezentovala Anna Durdová ze 7. B a Filip Heřman z 6. C. Ve velké konkurenci se Anně podařilo obsadit 2. místo a Filipovi 12. místo.

Ve starší kategorii se podařilo Janu Poláchovi z 9. B vybojovat mezi 34 soutěžícími krásné 6. místo.

Číst více...

Nepřehlédněte!

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru