Soutěže a olympiády

Naše škola se zúčastňuje různých soutěží a olympiád. Na této stránce naleznete informace z této oblasti.

Soutěž Matematický klokan

klokanV pátek 17. března se žáci 2. – 5. ročníku zúčastnili mezinárodní soutěže Matematický klokan.

Pořadatelem soutěže je Jednota českých matematiků a fyziků ve spolupráci s Katedrou matematiky PdF UP a Katedrou algebry a geometrie PřF UP v Olomouci.

V olomouckém centru budou výsledky za celou Českou republiku statisticky zpracovány a spolu se zadáním soutěžních úloh a správnými odpověďmi pak zveřejněny na stránkách https://matematickyklokan.net

Číst více...

Lyžařský a snowboardový přebor škol

lyzovani01Ve čtvrtek 16. března jsme se probudili do krásného mrazivého, ale slunečného rána. Den jako stvořený na lyžařské a snowboardové závody. Těch na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí, kde byl postavený obří slalom, se zúčastnilo 12 statečných žáků naší školy (Jaroslav Martenek - 3. A, Vítek Novák - 3. C, Laura Benáčková - 5. B, Zbyněk Syrový - 5. B, Vojtěch Šťáva - 5. B, Kristýna Vondráková - 5. B, Hynek Klouda - 6. A, Pavlína Kloudová - 6. A, Adam Tomaštík - 6. A, Matyáš Vítek - 7. A, Ondřej Kubů - 7. A a Jakub Dvořák - 8. A).

Číst více...

Okresní kolo dětské sólové recitace

recitace okres01Na vlnách poezie a prózy se neslo pondělní dopoledne 13. března 2023 v prostorách DDM Třebíč. Konalo se zde okresní kolo dětské sólové recitace prvních až devátých tříd. Všem mladým umělcům z naší školy patří velký dík za jejich skvělé výkony.

Mezi prvňáčky porotu nejvíce zaujal přednes Agáty Solařové z 1. C. Velkou inspirací se stali a čestné uznání získali Tomáš Peprle z 3. C, Ellen Janková z 5. B a Sofie Bocanová z 8. C.

Číst více...

Okresní kolo zeměpisné olympiády

zeměpis okres01Dne 15. 2. 2023 proběhlo okresní kolo zeměpisné olympiády, které se konalo na ZŠ Benešova v Třebíči. Do okresního kola z naší školy postoupili úspěšní řešitelé ze školního kola.

Za vzornou reprezentaci v okresním kole ZO děkujeme a gratulujeme těmto žákům:

1. Ondřej Krátký, 6. A, 7. místo v kategorii „A“, 6. ročníky

2. Zuzana Svobodová, 7. B, 10. místo v kategorii „B“, 7. ročníky

3. Filip Heřman, 9. C, 6. místo v kategorii „C“, 8. a 9. ročníky

Číst více...

Poznej Vysočinu 2023

poznej vysocinu06Dne 17. 2. 2023 proběhlo školní kolo soutěže Poznej Vysočinu, kterou pořádá Krajský úřad v Jihlavě. Školního kola se zúčastnilo celkem 28 žáků z celého druhého stupně. Soutěž je nastavena tak, aby postupující do krajského kola byli zastoupeni jednou dívkou a jedním chlapcem.

Číst více...

Školní kolo recitační soutěže - 1. stupeň

recitace03Ve středu 8. 2. 2023 proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže žáků 1. stupně.

Do soutěže se zapojilo celkem 48 žáků, kteří soutěžili ve třech kategoriích.

Jednotlivé výkony hodnotily 2 poroty z řad pedagogů.

Číst více...

MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA

mo1Od září 2022 do 11. ledna 2023 probíhala školní kola letošní matematické olympiády pro 5. a 9. ročník. Žáci řešili celkem šest zajímavých úloh, a to doma ve svém volném čase. Do okresního kola mohli postoupit jen ti žáci, kteří odevzdali svým učitelům matematiky řešení alespoň čtyř úloh.

Na naší škole se mezi úspěšné řešitele zařadili v kategorii Z9 tito žáci: Filip Heřman (9. C), Aneta Indráčková (9. A), Kamila Nováková (9. A) a Nela Benáčková (9. A).

Okresní kolo se konalo 25. ledna 2023 v Třebíči v DDM. Soutěžící měli na vypracování čtyř obtížných úloh čtyři hodiny čistého času.

Číst více...

Nepřehlédněte!

Inzerát na učitele/učitelku

Do našeho týmu přijmeme od srpna 2023 učitele nebo učitelku prvního stupně. Kvalifikační předpoklady: Vysoká škola s kvalifikačními předpoklady pro učitele…

Online zápis do základní školy

Zápisu k plnění povinné školní docházky pro školní rok 2023/2024 podléhají děti, které dovršily nebo dovrší do 31. srpna 2023 šestý rok svého věku a dosud do…

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru