5a-IROP-CZ-RO-B-C-RGBProjekt

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY

je spolufinancován Evropskou unií.

Operační program: Integrovaný regionální operační program

Registrační číslo projektu: CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0003274

Příjemce dotace: Základní škola Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12

Výzva: 47. výzva – Infrastruktura základních škol

Specifický cíl: SC 2.4 - Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání a celoživotní učení

Celkové náklady: 4 957 248,00Kč Dotace: 4 461 523,20Kč

Stručný popis projektu

Předmětem předkládaného projektu je modernizace stávající učebny informatiky za účelem vybudování moderní multifunkční učebny v Základní škola Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12, sloužící primárně pro zkvalitnění výuky informatiky, cizích jazyků a přírodních věd. V rámci projektu dojde také k pořízení nového vybavení a ke kompletní modernizace školní počítačové sítě. Dalšími aktivitami, realizovanými v rámci předkládaného projektu, budou vybudování bezbariérové toalety a venkovní úpravy v areálu školy.

Doba realizace projektu je do 31. 5. 2019.