Václavský talent 2024

vaclav-talent039Poslední květnový den pořádala naše škola akci s názvem Václavský talent. Smyslem tohoto projektu není soutěžit a porovnávat výkony, nýbrž dát dětem možnost ukázat svá nadání a talent. A také inspirovat spolužáky k tomu, aby se naplno pustili do toho, co je baví nebo láká nově vyzkoušet.

V pomyslném světle reflektorů mohlo obecenstvo z řad žáků 1. stupně zhlédnout řadu pěveckých, tanečních i sportovních vystoupení. Poslechnout si zpěv, hru na piáno, kytaru, trubku a akordeon. Zvláštní pozornost si zasloužila dvě taneční vystoupení pole dance. Poučná a zároveň i zábavná byla ukázka první pomoci.

Děkujeme všem účinkujícím za pěkná vystoupení a těšíme se na další ročník přehlídky talentů. Přihlásíte se?

Autorka: Mgr. Michaela Krotká