„Zkus si zahrát baseball“ aneb Baseballová roadshow Na Hvězdě

baseball4030. dubna 2024 uspořádal baseballový klub Nuclears z.s. Třebíč akci s názvem Baseballová roadshow. Děti z 1. - 3. ročníků ZŠ si mohly za odborného vedení vyzkoušet tzv. „BeeBall“. To je zjednodušená forma baseballu a softballu, při níž se družstva střídají ve hře na pálce a v hřišti. Za naši školu se skvělého turnaje zúčastnily třídy 1. A, 1. C, 2. A a 3. A.

Nutno říci, že sportovní akce sklidila u dětí velké nadšení. Hrály až do roztrhání těla. Odměnou jim byl volný vstup na trampolíny, zmrzlina a nakonec, při vyhlašování výsledků, i pravá baseballová medaile pro každého. Dva nejproduktivnější hráči z každého družstva obdrželi pamětní sošku a vstupenky na extraligu.

„Díky, trenéři, moc se nám to líbilo,“ byla slova, která děti říkaly na konci akce opravdu od srdce.

Autorky: Mgr. Petra Tomková a PhDr. Soňa Pospíšilová