Přijetí nejlepších žáků třebíčských základních škol na MÚ Třebíč

oceneni 008Z naší školy byli vedoucí odboru školství, Ing. Jindřiškou Pánkovou, oceněni:

Tomáš Němec (9. A) za výborné studijní výsledky a vzorné plnění školních povinností, dále za pravidelnou každoroční vynikající reprezentaci školy ve sportovních soutěžích, v tomto školním roce konkrétně v okresním kole v odbíjené chlapců (2. místo), v okresním kole v softbalu (1. místo) a v dalších soutěžích.

Veronika Jičínská (9. B) za vynikající studijní výsledky a výborný prospěch po celou dobu docházky do základní školy. Za pravidelnou každoroční vynikající reprezentaci školy v soutěžích a olympiádách, v tomto školním roce konkrétně za 1. místo v okresním kole olympiády v českém jazyce, 1. místo v okresním kole dějepisné olympiády, 3. místo v okresním kole biologické olympiády, 2. místo v krajském kole dějepisné olympiády a velmi úspěšnou účast v celostátním kole dějepisné olympiády. Veronika Jičínská dosáhla také nejlepšího výsledku v testech SCIO v rámci testování českého jazyka pro žáky 9. roč. a kvarty VG v Kraji Vysočina.

Více fotografií >>>zde<<<.

Autor: PaedDr. Pavel Kessner

Nepřehlédněte!

Zvýšení ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče, od 1. září 2023 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci srpna se…

Školička pro budoucí prvňáky

Dne 7. 6. 2023 po dobu ŠKOLIČKY bude přítomna ekonomka školy v kanceláři školní jídelny a v této době je možné přihlásit dítě ke stravování.

Výsledky zápisu pro školní rok 2023/2024

Výsledky zápisu do první třídy pro školní rok 2023/2024 jsou zveřejněny v níže uvedeném souboru. Všem děkujeme za spolupráci a důvěru v naši školu. …

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru