Velikonoční turnaj v SUDOKU 2024

V pondělí 25. dubna 2024 proběhlo ve třídách 6. – 9. ročníku třídní kolo našeho Velikonočního turnaje v SUDOKU. Na vyplnění dvou tabulek SUDOKU měli žáci pouze 20 minut. Všichni si vyzkoušeli, zda jsou schopni v krátkém časovém limitu úkol splnit. Zvládnout obě tabulky bez chyby se podařilo šestnácti žákům. Šest žáků se dopustilo drobné chyby. Nejlepšími luštiteli třídního kola se staly Nela Macková z 8. A a Laura Bartůňková z 9. B s časem rovných 10 minut. Všech 22 nejlepších žáků z třídního kola se utkalo o ceny ve školním kole ve středu 27. března 2024.

Tentokrát bylo třeba během 45 minut doplnit správně tři tabulky SUDOKU. Úspěšnými luštiteli se stali žáci, kteří zvládli ve stanoveném čase vyluštit správně všechno. Těmi se pro tento rok stali čtyři žáci. Prvenství obhájila vítězka loňského turnaje Denisa Burianová z 8. C s časem 27 min 35 s. Druhé místo patří Karolíně Pavlíčkové z 9. B s časem 28 min 58 s. Třetí místo obsadila Elen Marie Alešová z 8. A s časem 40 min 48 s. Na krásném čtvrtém místě skončila Laura Bartůňková z 9. B s časem 41 min 25 s. Všem upřímně gratulujeme. Ostatní žáci mají celý rok možnost trénovat, aby se v luštění SUDOKU zdokonalili a mohli za rok zkusit letošní vítěze porazit.

Autorka: Mgr. Jindřiška Špačková

sudoku-001