Jarní výzdoba oken - soutěž

Výherci soutěžeV týdnu od 4. do 8. 3. proběhla soutěž zaměřená na jarní výzdobu oken. Správná odpověď byla záměna ptáčků v přízemí v 1. okně vlevo od vchodu. Protože žáci byli velmi všímaví, nalezli na budově školy rozdílů více. Všechny možnosti byly tedy uznány jako správné odpovědi. Soutěže se účastnilo 114 žáků. Vzhledem k tomu, že účast byla vysoká, rozhodli se organizátoři odměnit až 5 soutěžících namísto původních třech. Ze 111 platných odpovědí byli náležitou komisí vylosováni následující žáci:

Jmenovitě:

Liliana Binderová z 1.A
Polinka Poberezhna z 3.A
Valča Mácová z 3.B
Filip Frič z 5.B
Nikol Pavlíčková z 6.C

Soutěžící se shromáždí o velké přestávce ve sborovně, kde obdrží drobné odměny. Ostatním zúčastněným děkujeme. Těšit se můžete na další výzvy a soutěže. Všichni se koneckonců můžeme radovat z malebné jarní výzdoby, kterou vytvářeli žáci vyšších ročníků. Za povšimnutí stojí také dřevění zajíci před budovou školy, na jejímž zpracování se podílela Zuzana Suchánková a Vladimír Brázda.

Autorka: PhDr. et Bc. Soňa Pospíšilová, Mgr. Petra Tomková