Třídní akce

Pořádáme třídní akce a moc nás to baví!

2. B na ledě

2b led_022Stejně jako v loňském roce chodili žáci 2. B bruslit na zimní stadion. Vzhledem ke školním povinnostem si sice takto zasportovali pouze čtyřikrát, ale o to více si to všichni užili.

Číst více...

České Vánoce v angličtině

vlajkaOd posledních Vánoc, pravda, již pár týdnů uplynulo. Můžeme si je teď připomenout prostřednictvím krátkého vyprávění, v němž se tradiční české vánoční zvyky ve vlastní rodině, nejkrásnější dárky a oslavu Nového roku pokusili popsat anglicky mluvícím cizincům žáci 8. ročníku v hodině anglického jazyka.

Číst více...

Úspěch na kuželně

kuzelna 024Ve čtvrtek 8. 2. 2018 se vybraní žáci tříd 4. A a 4. C zúčastnili na hale L. Pokorného v Třebíči turnaje 4.tříd v kuželkách.

V bouřlivé soutěžní atmosféře se podařilo žákům naší školy dosáhnout následujících sportovních úspěchů:

Číst více...

Za jedničky do Bonga

bongo 042Je to k nevíře, ale první měsíc roku 2018 už je za námi.

A s ním skončilo našim malým školáčkům ze třídy 2. C i první pololetí školního roku 2017/2018. Uzavřeli ho převzetím výpisu z vysvědčení, na kterém byly téměř u všech samé jedničky.

Číst více...

Předvánoční čas ve třídě 6. A

tvoreni 6a_022Plni očekávání vánočních svátků uspořádali žáci třídy 6. A se svými rodiči setkání, které se uskutečnilo ve čtvrtek 21. prosince 2017 a bylo pojato jako výtvarná dílna s výrobou vánočních stromečků.

Číst více...

Sloh ve 2. C aneb Moje nejoblíbenější plyšová hračka

sloh 001V hodině slohu dostali žáci 2. C nelehký úkol. Popsat svou oblíbenou plyšovou hračku. Měli si všímat těchto údajů:
1. Jak se hračka jmenuje a jak je velká?
2. Z čeho je vyrobena?
3. Popiš části, ze kterých se hračka skládá.
4. Jak si s hračkou hraji?
5. Proč ji mám rád/a?

Číst více...

Jak se žilo na zámku

zamek 4b_020Ve středu 3. ledna prožili žáci 4. B dopoledne na třebíčském zámku. Komnatami je provázela sama bílá paní. Dověděli jsme se, jak trávili čas dospělí i jak si hrály jejich děti. Program o životě rodu Valdštejnů všechny zaujal.

Číst více...

Nepřehlédněte!

Platba stravného v hotovosti

V úterý 6.3.2018 nebude možné platit stravné v hotovosti v kanceláři školní jídelny.

Přijímací řízení pro rok 2018/2019

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2018. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Testy pro žáky na www.proskoly.cz

Škola má pro naše žáky zakoupenou licenci k využívání testů na webu www.proskoly.cz. Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a…

Nahoru