Třídní akce

Pořádáme třídní akce a moc nás to baví!

3. A a Noc s Andersenem

noc andersen_3a_04723. března prožily děti ze 3. A společně s paní vychovatelkou Brychtovou netradiční noc v prostorách Městské knihovny Třebíč.

Číst více...

Grafík 2018

grafik 2018_6_019„Milé děti, hola, hola,
Pejsek Grafík na vás volá.
Pojďte za ním, chce si hrát!
Naučí vás pěkně psát."

Číst více...

Velikonoční keramika 4. B

vel kem_4b_035Dne 5. března žáci 4. B vyráběli v keramické dílně velikonoční zajíce a slepičky. Dílo se dařilo a všichni měli ze svých výrobků radost. Budou krásnou ozdobou jejich domovů během svátků jara.

Číst více...

Umíme se domluvit

umime se_domluvit_003Klukům a holkám z 3. C se v uplynulých hodinách ČJS podařilo proniknout do světa živočichů. Svoje znalosti si dále prohlubovali hledáním informací v odborné literatuře či na internetu. Ve skupinách si pak užili projektové dopoledne, během kterého jednotlivé poznatky utřídili, zaznamenali a s nadšením předali spolužákům.

Číst více...

Velikonoční tvoření rodičů a žáků 2. C a 3. B

vel tv_2c_uvodVe středu 21. 3. 2018 se v odpoledních hodinách konalo velikonoční tvoření žáků 2. C, 3. B a jejich rodičů. Účast byla hojná a především velmi milá. Ve třídě se vznášela příjemná a kreativní nálada, kterou všichni po pracovním dnu uvítali.

Číst více...

Velikonoční tvoření ve 2. B

velikonoce 2b_005Pomalu se blíží Velikonoce a k nim neodmyslitelně patří i velikonoční výzdoba. Proto jsme se s dětmi rozhodli, že si ve třídě dne 20. března odpoledne uspořádáme velikonoční dílničky. Společně s rodiči jsme vytvořili dekoraci, která jistě potěší oči nejednoho koledníka.

 

Číst více...

Zdravověda s Rodinsonem

zdravoveda 001Již od dob našich babiček se říká „Ve zdravém těle zdravý duch". Proto za dětmi z 2. B přišel dne 15. března 2018 Rodinson – vyslanec poradny Ruth. A nepřišel sám. Vzal s sebou svého kamaráda Adama. Adam je látková figurína, která dětem umožnila podívat se, jaké orgány jsou ukryty uvnitř našeho těla. Společně s Rodinsonem jsme si pak povídali o tom, jak se o tělo správně starat, jak se správně stravovat a jak postupovat při nemoci nebo úrazu. Beseda byla určitě zajímavá a poučná. Děkujeme.

Číst více...

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Volné dny pro žáky

V souladu s ustanovením § 24, odst. 5) zákona 561 o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělání (školský zákon) ředitel školy rozhodl…

Pronájem tělocvičny

Od 1. 5. 2018 nebude možné uzavírat nové smlouvy o pronájmu tělocvičny a hřiště z důvodu omezeného provozu (dlouhodobá nepřítomnost správcové tělocvičny - nemoc…

Nahoru