Třídní akce

Pořádáme třídní akce a moc nás to baví!

Zahájení nového školního roku v 1. B

0101V pondělí 4. 9. 2017 se krátce před osmou hodinou zaplnila třída 1. B lidmi s širokým věkovým rozpětím. Těm nejmladším, doprovázejícím nově nastupující prvňáčky, bylo sotva několik měsíců, naopak nejstarší jistě prožívali osmou desítku let svého života. Všichni však přišli se stejným cílem, doprovodit na první cestě do školy 14 chlapců a 8 děvčat.

Číst více...

Hurá prázdniny!

hura praz015Ve čtvrtek 22. 6. se to na školní zahradě hemžilo dětmi ze 2. C. Dopoledne předvedly svým kamarádům hudebně dramatické pásmo s příznačným názvem Hurá na prázdniny!

Číst více...

2. A na letišti

letiste 2a_001V úterý 20. června vyrazila 2. A na exkurzi na vrtulníkovou základnu do Náměště nad Oslavou. Vojáci byli velmi milí a trpělivě odpovídali na všetečné otázky druháčků.

Číst více...

PŘIHOŘÍVÁ .... HOŘÍ!!!

hasici 1a_084Ten, kdo si myslí, že třída 1. A byla na exkurzi u hasičů, uhodl! Dne 13. června 2017 navštívili žáci 1. A se svojí paní učitelkou Evou Koudelovou Hasičský záchranný sbor v Třebíči.

Číst více...

1. C na exkurzi u hasičů

hasici 1c_001Exkurze u hasičů, která se uskutečnila 13. června 2017, byla pro žáky ze třídy 1. C i pro jejich paní učitelku Petru Charvátovou opravdovým zážitkem.
Žáci se podívali do garáží, prohlédli si zásahovou techniku a seznámili se s prací hasičů. Někteří si vyzkoušeli hasičské zásahové obleky a viděli, jak se používá dýchací přístroj. Všichni se posadili do hasičského vozu a se spuštěnou sirénou se projeli po parkovišti. Viděli také ukázku slaňování i ukázku záchrany osoby pomocí nastavovacího žebříku.

Číst více...

Závěrečné vystoupení 2017

zav vyst_005Dne 12. června 2017 se ve třídě 1. B konalo závěrečné vystoupení dětí, které navštěvují kroužky Kytara a Notička. Slyšet jste mohli písně různých žánrů – trampské písně, písničky o zvířátkách a jiné. Akce se dětem povedla a posluchačům jistě udělala radost. Děkuji všem za účast a dětem přeji krásné prázdniny.

Číst více...

Barevný den 2017

bar den_3c_012Ve čtvrtek 1. června 2017 prožily děti 1. stupně svůj svátek mimo školní lavice. A to na školním hřišti, které se díky nim proměnilo v barevné sportoviště. Jednotlivé ročníky se totiž odlišovaly barvou triček. První třídy byly v bílé, druhé třídy v červené, třetí třídy v modré, čtvrté třídy ve žluté a páté třídy v zelené barvě.

Číst více...

Nepřehlédněte!

VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

Základní škola Horka-Domky pořádá pro všechny děti, které se chystají k zápisu do první třídy, přípravný kurz VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

Sběrový týden

V termínu od 19. 9. do 21. 9. 2017 (ÚT - ČT) proběhne na naší škole sběr starého papíru.

Informace o zájmové činnosti ŠD, ŠK a DK školní rok 2017/2018

Aktuální přehled kroužků, včetně přihlášky, najdete od 1. 7. 2017 na webových stránkách naší školy (www.zsvaclav.cz). Zde kliknete na školní rok 2017/2018 a v…

Nahoru