Vážení návštěvníci!

Vítám Vás na internetové stránce Základní školy Třebíč, Horka-Domky, Václavské náměstí 44/12 a dovolte mi, abych Vám podal několik informací o naší škole.

Škola se orientuje na výchovu všestranně rozvinuté osobnosti. Zvláště dbáme na velmi dobré zvládnutí :

• jazykového projevu českého, anglického a německého jazyka,
  • matematického myšlení se zaměřením na informatiku,
  • estetického cítění a ochranu a tvorbu životního prostředí.

V souladu s platnou legislativou vyučujeme od září 2007 v příslušných ročnících podle ŠVP s názvem Škola pro život. Naším cílem je vychovaný a všestranně vzdělaný absolvent, který se bude schopen orientovat ve světě, jenž ho obklopuje, bude samostatně a kriticky uvažovat, bude schopen diskuse, argumentace, bude připraven hledat, získávat a zpracovávat potřebné informace. Absolvent, který bude solidně zvládat alespoň jeden cizí jazyk a bez problémů ovládat počítač. Velmi dbáme na to, aby prostředí, ve kterém naši žáci pracují, bylo bez šikany, vandalství, rasové či jiné nesnášenlivosti, bez drog.

Věříme, že naši žáci budou na léta prožitá na naší základní škole vždy rádi vzpomínat a že je škola dobře připraví pro život a případné další studium.

PaedDr. Pavel Kessner

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

Vážení, z důvodu rostoucích cen potravin dochází k navýšení cen stravného od 1. 1. 2018 následovně: