Soutěže a olympiády

Naše škola se zúčastňuje různých soutěží a olympiád. Na této stránce naleznete informace z této oblasti.

Pohár Rozhlasu

pohar rozhlasu_2017Tato tradiční atletická soutěž škol letos oslavila již 49. narozeniny. Atletického víceboje se zúčastnilo 14 družstev děvčat i chlapců z celého okresu. Žáci naší školy bohužel nenastoupili v nejsilnější sestavě, protože Adam Havlíček, opora našeho atletického týmu, byl nemocen.

Číst více...

Sportovní soutěže: OVOV, Atletický trojboj a Štafetový pohár

ovov 006Sportovní květen otevřely dvě soutěže pro žáky I. stupně. Na obou se organizačně výrazně podílela naše škola. Atletický trojboj znamenal pro naši školu v celkovém pořadí krásné třetí místo v soutěži družstev, a k tomu ještě dvě individuální vítězství v hodu míčkem Davida Bílka (3. C) a Jana Urbánka (5. C).
Ve štafetovém poháru pak naše škola obsadila 6. místo.

 

 

Číst více...

Zapojování elektropanelů

elektro 004V rámci projektu "Podpora řemesel v Třebíči" uspořádala Střední průmyslová škola Třebíč soutěž v zapojování elektropanelů. Za naši školu se zúčastnili žáci 8. A Jindřich Škurek a Aleš Němec. Úkolem bylo zapojit ovládání světla ze tří míst. Toto zapojení se používá například na dlouhých chodbách. Oba daný úkol dovedli do zdárného konce a dostali zaslouženou odměnu.

 

 

Číst více...

Krajské kolo dětské sólové recitace

rec sou_010V pátek 21. dubna 2017 proběhlo v Městské knihovně v Třebíči krajské kolo dětské sólové recitace. Naši školu vzorně reprezentovali vítězové okresního kola: Mikeš Brátka ze 3. B, Filip Benáček ze 3. C a Justýna Indrová ze 4. B. Všem jmenovaným recitátorům patří velké poděkování za krásný přednes.

Číst více...

Velikonoční luštění SUDOKU

sudoku 2017_003Před Velikonocemi proběhl na naší škole tradiční turnaj v luštění SUDOKU.
Ze všech žáků II. stupně se podařilo v třídních kolech uspět 22 žákům, kteří postoupili do kola školního. Zde se v časovém limitu 45 minut úspěšně povedlo vyluštit 3 tabulky SUDOKU devíti žákům.

Číst více...

Nepřehlédněte!

Zápis pro školní rok 2017/2018

Výsledky zápisu pro školní rok 2017/2018.pdf

Sběrový týden

V termínu od 16. 5. do 18. 5. 2017 (ÚT - ČT) proběhne na naší škole sběr starého papíru.

Nahoru