Soutěže a olympiády

Naše škola se zúčastňuje různých soutěží a olympiád. Na této stránce naleznete informace z této oblasti.

Pythagoriáda 2017/2018

pythagoriadaLetošního ročníku Pythagoriády pro 5. – 8. ročník se na naší škole zúčastnilo celkem 47 žáků. Devíti z nich se podařilo úspěšně vyřešit školní kolo a postoupit do okresního kola.

Číst více...

Olympiáda v anglickém jazyce – zúčastnili jsme se ústředního kola v Praze

vlajka ajZnalosti cizích jazyků umožňují člověku dostat se fyzicky i myšlenkově za hranice vlastní země a kultury, významně přispívají ke kognitivnímu rozvoji a v neposlední řadě zlepšují pozici na trhu práce.

Číst více...

Výsledky soutěže Václavský talent 2018

vaclav talent_2018_001Dne 30. 5. 2018 se konala již potřetí pěvecká soutěž Václavský talent. Zúčastnilo se jí přes 40 soutěžících ze všech ročníků naší školy. Děti byly rozděleny do třech kategorií.

Číst více...

OVOV a úspěch v krajském kole

ovov 005Krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů se uskutečnilo 18. května na stadionu TJ Spartak Třebíč a po loňském roce, kdy se družstvo naší školy probojovalo až do celostátního kola, byly letošní ambice přece jen trochu skromnější. O to větší překvapení přineslo vyhlašování výsledků. Stříbrné medaile a pouhých 28 bodů za vítěznou ZŠ TGM Třebíč znamenalo znovu postup do celostátního kola, které se uskuteční v září v Brně.

Číst více...

Dyslektická olympiáda

dislektik 003Již podevatenácté se ve čtvrtek 10. května 2018 v Třebíči na Základní škole ul. Kpt. Jaroše uskutečnila tradiční Dyslektická olympiáda. Soutěž probíhala v pěti disciplínách: matematický test, přírodovědný kvíz, stezka v botanické zahradě, skládání puzzle, netradiční sportování na hřišti.

Číst více...

Sportovní květen

atletJak už to v jarním období bývá, nastal čas na venkovní sportovní akce. Malí atleti ze 3. a 5. ročníku se utkali se stejně starými soupeři hned ve dvou soutěžích naráz. První soutěží byl štafetový pohár, který je složen ze 3 štafet – 8 x 100 m mladších, 8 x 100 m starších a 8 x 200 m, kde běží společně mladší i starší dívky i chlapci.

Číst více...

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlášky obědů

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!! ODHLÁŠKY OBĚDŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2017/2018 SE PŘIJÍMAJÍ DO 27. 6. 2018 DO 14:00 HODIN. V TERMÍNU 25. - 29. 6. 2018 V DOBĚ OD 11:00 DO 13:30…

Pronájem tělocvičny

Od 1. 5. 2018 nebude možné uzavírat nové smlouvy o pronájmu tělocvičny a hřiště z důvodu omezeného provozu (dlouhodobá nepřítomnost správcové tělocvičny - nemoc…

Nahoru