Soutěže a olympiády

Naše škola se zúčastňuje různých soutěží a olympiád. Na této stránce naleznete informace z této oblasti.

Okresní kolo konverzační soutěže v AJ

vlajkaVe dnech 25. a 26. ledna se uskutečnilo v DDM Třebíč okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Z naší školy se do zápolení zapojili čtyři žáci (Zuzana Goodwinová, Laura Frey, Hoang Anh Nguyen, Petr František Jakoubek).

Číst více...

Československo v obrazech

cesko obraz_009V prvním pololetí školního roku 2017/2018 se žáci 5. C zapojili do aktivity eTwinning v rámci projektu Československo v obrazech. Jak již sám název projektu napovídá, žáci spolupracovali s vrstevníky ze Slovenska. Cílem projektu bylo si v rámci hodin ČJS společně představit Českou a Slovenskou republiku a dozvědět se i něco navíc.

Číst více...

Školní kolo zeměpisné olympiády

zo skolni_14Dne 7. 2. 2018 proběhlo školní kolo zeměpisné olympiády. Soutěžilo se ve třech věkových kategoriích v návaznosti na učivo v jednotlivých ročnících.

Číst více...

Konverzační soutěž v anglickém jazyce

kon souDne 15. 1. 2018 se na naší škole uskutečnilo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Ve dvou kategoriích se ho zúčastnilo 22 žáků druhého stupně. V mladší kategorii žáků šestých a sedmých tříd se na prvním místě umístila Zuzana Goodwinová (6. C), 2. místo obsadila Laura Frey (7. C) a na třetím místě skončil Jan Chudoba (7. C).

Číst více...

Vánoční laťka počtvrté

van latka_2018_082Již se stalo dobrým zvykem v předvánočním čase vyzkoušet svoje sportovní dovednosti a utkat se ve skokanském souboji. Závod ve skoku vysokém, nazvaný Vánoční laťka, proběhl v naší škole 21. 12. 2017 a zúčastnili se ho žáci 5.–9. ročníku. I přes shodnou výuku v hodinách tělesné výchovy byly při závodě k vidění různé skokanské styly – od nůžek, přes flop, stredl i téměř zapomenutý horajn, až po styly zcela neznámé a občas i trochu nebezpečné jak pro samotné skokany, tak i pro okolí.

Číst více...

Jsme stříbrní v baseballu!

baseball 2017_012Parta kluků a holek, kteří od 1. třídy hrají baseball, opět potvrdila, že se neztratí v konkurenci třebíčských škol. Našim nelehkým úkolem bylo obhájit stříbro. Ve své skupině jsme skončili na 1. místě a postoupili jsme do finále, kde nás čekal těžký soupeř ze ZŠ T. G. Masaryka Třebíč. Přestože jsme bojovali jako lvi, vítěz může být jen jeden a my skončili těsně pod stupni vítězů.

Číst více...

Školní kolo olympiády v českém jazyce

knihaolympDne 22. listopadu 2017 se ve škole uskutečnilo školní kolo olympiády v českém jazyce. Ve velké konkurenci spolužáků nejlépe uspěla Grace Gupta (9. A), která o jeden jediný bod porazila druhou Darinu Vorlíčkovou (8. A). Na třetím místě se se shodným počtem bodů umístily Michaela Indráčková (8. B), Karolína Jakubcová (9. B) a Ludmila Šebelová (9. B).

 

Číst více...

Nepřehlédněte!

Platba stravného v hotovosti

V úterý 6.3.2018 nebude možné platit stravné v hotovosti v kanceláři školní jídelny.

Přijímací řízení pro rok 2018/2019

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2018. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Testy pro žáky na www.proskoly.cz

Škola má pro naše žáky zakoupenou licenci k využívání testů na webu www.proskoly.cz. Projekt Proškoly.cz vznikl v roce 2007 jako pomůcka pro žáky základních a…

Nahoru