Pyžamový karneval

karneval1Každý rok se naší škole koná karneval. Ve čtvrtek 7. 3. 2024 neměly děti ani rodiče s přípravou karnevalových masek starosti, protože všichni účastníci přišli vzorně oblečeni v krásných pyžamkách. Letošním tématem karnevalu byla totiž pyžama!

Paní vychovatelky Monika Čermáková a Petra Nedvědická připravily dětem zábavné soutěže ve velké tělocvičně. Děti byly nadšené a plnily úkoly s velkým nasazením a radostí. Na konci karnevalu byla připravena pro všechny společná taneční zábava.

Věříme, že jsme si všichni karneval užili, což nám potvrdila radost a nadšení dětí. Jeden chlapec se o karnevalu vyjádřil: „Ten karneval byl tak skvělý, že ani nevím, jak bych to řekl!“ To nás moc hřeje u srdce a už teď se těšíme na příští rok!

Autorky: Monika Čermáková a Petra Nedvědická