2. C

26.          Zimmermannová Ela

2. C - Informace (září)

19. 9.

Čj - procvičování řazení slov podle abc. Ps 8/4 - společně. Zítra bude prověrka na řazení A - CH.

Čtení - přednes básně. Písanka 9 / 4 řádky - dopíšeme zítra. Někteří dopíší stranu 8. Zápis do deníku z knížky Tatínku..

M - Daltoňáček. S některými dětmi jsem procvičovala sčítání 9+, 8+.- kocour - předepsané příklady vypočítat s rozkladem. Zítra bude prověrka.

Číst více...

Sběrový týden

V termínu od 25. 9. do 27. 9. 2018 (ÚT - ČT) proběhne na naší škole sběr starého papíru.