4. B

26.          Zimmermannová Ela

4. B - Informace (září)

19. 9.

• Ve čtvrtek  20. 9. koloběžky atd., jdeme na Hvězdu. S sebou: pití do batohu.
  • V pátek 21. 9. (9:10) akce Můj první řidičák (v knihovně).
  • Ve čtvrtek 27. 9. Václavský den. Bez učení.
  • V pondělí 1. 10. dopolední turnaj v kuželkách (sport. areál L. Pokorného).
  • V termínu z 5. na 6. 10. máme možnost přenocovat v knihovně. Bližší info 24. 9.
  • Ve středu 17. 10. knihovna.
  • Pan Brázda prosí do konce října připravit krabičku od bonboniéry na výrobu adventního kalendáře.
  • Ve čtvrtek a pátek 2. a 3. 5. 2019 volné dny pro žáky.
  • Prosba :) ... rádi bychom vyměnili květiny v květináčích ve třídě (3 ks). Pokud můžete, uvítáme Vaši pomoc. Obaly máme. Květináček, který se má vejít max. 10 cm v průměru. Děkujeme.
  • TF 7 Kč. Vybíráme 200 Kč, prosím do konce září.

Dnes:
    1) Čj - diktát; uč str. 10 Mlha 10/13 abeceda; čtení Jak se zbavit Mstivý Soni  ... na čtvrtek 20. 9. str. 23 - 29
    2) M - uč str. 7 do M-Š b) druhá sl. úloha; 9/8b, c (celek - zlomky); ve čtvrtek 20. 9. opakovací test z loňska
    3) Př - uč str. 8; zápis 1) Vyživují se, 2)Dýchají a vylučují
         bez DÚ

Aj - uč alphabet str. 5; test slovíček na jedničky v plné klasifik.; PS 4/1 (příště dokončíme); 4/2 DÚ na čtvrtek 20. 9.

Číst více...

Sběrový týden

V termínu od 25. 9. do 27. 9. 2018 (ÚT - ČT) proběhne na naší škole sběr starého papíru.