Informace pro budoucí prvňáčky - školní jídelna

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že se letos neuskuteční schůzka zákonných zástupců, tak posílám informace ohledně školní jídelny. Do konce školního roku mi prosím pošlete na mail ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) vyplněnou přihlášku spolu s povolením k inkasu.

Přihlášku naleznete zde docPřihláška_ke_stravování.doc

Povolení k inkasu mi stačí elektronicky (přes Internetbanking), nemusíte chodit na pobočku dané banky. První platba za stravné (platí se zálohově dopředu podle počtu varných dnů) bude 25. 8. 2020, proto u svolení dávejte povolení od srpna tohoto roku. Limit nastavte minimálně na 700 Kč.

Prosím o kontroly, zda Vám obědy opravdu byly strženy z účtu. Kdyby se stalo, že platba neproběhla, kontaktujte mě prosím. Může se stát, že peníze neodešly a tudíž dítě nemá zaplacené obědy na následující měsíc a nemůže si oběd vyzvednout (je z obědů odhlášené).

Jestliže již školní jídelnu navštěvuje sourozenec a u něj platíte bezhotovostně (převodem z účtu), tak nemusíte nosit nové povolení k inkasu. Na přihlášce uveďte jméno sourozence a nezapomeňte navýšit limit.

Hotovostní platbu na září budu vybírat na konci srpna. Přesné datum a čas bude uvedeno na nástěnce u hlavního vchodu a na našich webových stránkách.

Každý strávník si ještě musí koupit kartičku na stravování v hodnotě 35,- Kč. Tuto kartu lze zakoupit v posledním týdnu v srpnu nebo první den v září.

Na přihlášku mi též můžete napsat, jestli budete chtít první den oběd odhlásit.

Veškeré další informace (odhlášky, ceny obědů ...) najdete v sekci Školní jídelna.

Věra Bělková, DiS.
ekonomka školy
Tel.: 568 839 351

Nepřehlédněte!

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru