Informace pro budoucí prvňáčky - školní jídelna

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že se letos neuskuteční schůzka zákonných zástupců, tak posílám informace ohledně školní jídelny. Do konce školního roku mi prosím pošlete na mail ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) vyplněnou přihlášku spolu s povolením k inkasu.

Přihlášku naleznete zde docPřihláška_ke_stravování.doc

Povolení k inkasu mi stačí elektronicky (přes Internetbanking), nemusíte chodit na pobočku dané banky. První platba za stravné (platí se zálohově dopředu podle počtu varných dnů) bude 25. 8. 2020, proto u svolení dávejte povolení od srpna tohoto roku. Limit nastavte minimálně na 700 Kč.

Prosím o kontroly, zda Vám obědy opravdu byly strženy z účtu. Kdyby se stalo, že platba neproběhla, kontaktujte mě prosím. Může se stát, že peníze neodešly a tudíž dítě nemá zaplacené obědy na následující měsíc a nemůže si oběd vyzvednout (je z obědů odhlášené).

Jestliže již školní jídelnu navštěvuje sourozenec a u něj platíte bezhotovostně (převodem z účtu), tak nemusíte nosit nové povolení k inkasu. Na přihlášce uveďte jméno sourozence a nezapomeňte navýšit limit.

Hotovostní platbu na září budu vybírat na konci srpna. Přesné datum a čas bude uvedeno na nástěnce u hlavního vchodu a na našich webových stránkách.

Každý strávník si ještě musí koupit kartičku na stravování v hodnotě 35,- Kč. Tuto kartu lze zakoupit v posledním týdnu v srpnu nebo první den v září.

Na přihlášku mi též můžete napsat, jestli budete chtít první den oběd odhlásit.

Veškeré další informace (odhlášky, ceny obědů ...) najdete v sekci Školní jídelna.

Věra Bělková, DiS.
ekonomka školy

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB