„A tak štěkám jako hrom, ať je koček milion!“

knihovna07Každý rok v předjaří vystavujeme v knihovně na Modřínové ulici keramické a jiné výrobky dětí z kroužků ŠD a ŠK na zadané téma.

Letos jsme se inspirovali kočkami. Vystavili jsme kočky keramické – od nejmenších asi deseticentimetrových až po kočky v lehce nadživotní velikosti. Jsou tam prostorové kočky z papíru, kočky malované i vyráběné technikou koláže. Doufáme, že i letos se výrobky budou líbit.

A máme tam i malou soutěž. Kdo spočítá všechny kočky (a je jich opravdu hodně) a bude vylosovaný, dostane jako odměnu jednu z vystavených koček.

Radka Adámková, Lenka Vorlíčková

Nepřehlédněte!

Zvýšení ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče, od 1. září 2023 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci srpna se…

Školička pro budoucí prvňáky

Dne 7. 6. 2023 po dobu ŠKOLIČKY bude přítomna ekonomka školy v kanceláři školní jídelny a v této době je možné přihlásit dítě ke stravování.

Výsledky zápisu pro školní rok 2023/2024

Výsledky zápisu do první třídy pro školní rok 2023/2024 jsou zveřejněny v níže uvedeném souboru. Všem děkujeme za spolupráci a důvěru v naši školu. …

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru