Každý svého zdraví strůjcem

zdraví007Dne 2. 10. 2018 se děti z naší školy zúčastnily charitativní akce „Každý svého zdraví strůjcem". Pořadatelem bylo Zdravé město a akce se odehrála na Karlově náměstí. Své hudební a taneční vystoupení zde předvedly zájmové útvary školní družiny Zumba, Flétnička a Diskohrátky.

Všem se jednotlivá vystoupení pěkně podařila a nikoho z diváků jsme nenechali na pochybách o vysoké úrovni zájmové činnosti na naší škole. Děkuji paní vychovatelce Vorlíčkové a Brychtové za odpovědnou přípravu.

Zuzana Suchánková, vedoucí vychovatelka ŠD

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…