ŠD informace pro rodiče budoucích prvňáčků

1. ŠD disponuje celkem 7 odděleními, z nichž každé má svou místnost, dále jsou pro potřeby školní družiny k dispozici tělocvičny, hřiště, učebny PC, učebnu vaření, keramickou dílnu, divadelní sál, aj.

2. Činnost ŠD se skládá z RANNÍ ŠD (probíhá v době od 6:00 do 7:40 hodin) a ODPOLEDNÍ ŠD, která probíhá ve 3 etapách:

a) První část - rekreační a odpočinková - začíná po skončení vyučování, kdy paní učitelky přivedou děti do ŠD. V průběhu této etapy chodí děti na oběd. Činnost končí ve 13:45, kdy jsou děti převedeny do prostor zájmových činností a do spojovacího oddělení.

b) Druhá část probíhá v době od 14:00 do 15:50. Děti v tomto časovém úseku mají možnost navštěvovat zájmovou činnost, při níž mohou rozvíjet svůj talent, schopnosti, dovednosti, dozvědět se něco nového.

c) Třetí část je vymezena dobou od 15:50 do 17:00. Pokud děti po skončení zájmové činnosti neodejdou domů, schází se ve spojovacím oddělení, kde probíhá rekreační a odpočinková činnost.

Spojovací oddělení funguje každý den v jiném oddělení ŠD dle rozpisu u hlavního vchodu. Pro ranní ŠD je určeno 7. oddělení.

3. Pro děti jsou vychovatelkami ŠD celoročně připravovány exkurze, sportovní utkání, školní družina spolupracuje s DDM, denním stacionářem, útulkem, aj.

4. Děti, které navštěvují ŠD, platí povinný poplatek 150 Kč za měsíc, ostatní děti, které navštěvují zájmovou činnost, platí 50 Kč za měsíc. Poplatky se vybírají třikrát do roka.

5. První den školního roku děti obdrží veškeré písemné informace o ŠD (přihlášky do ZČ, Bijásku - návštěvy kina Pasáž, informace o provozu ŠD, rozdělení R ŠD, spojovacího oddělení, placení ŠD aj.)

6. Vzhledem k vysokému zájmu o ŠD mají při přijímání do ŠD přednost děti zaměstnaných rodičů.

7. Zápis dětí do ŠD probíhá již při „Zápisu dětí do 1. třídy", tímto si rodiče rezervují místo pro své dítě.

8. Dotazy lze zaslat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo zavolat na telefonní číslo 568 839 344.

Autorka: Zuzana Suchánková (vedoucí vychovatelka ŠD)

Nepřehlédněte!

Výsledky zápisu

V následujícím souboru najdete výsledky zápisu do 1. tříd na školní rok 2022/23. Výsledky budou následně aktualizovány. vysledky zapisu 2022.pdf

Ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Od května 2022 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci dubna se budou zálohy…

Online zápis do základní školy

Zápisu k plnění povinné školní docházky pro školní rok 2022/2023 podléhají děti, které dovršily nebo dovrší do 31. srpna 2022 šestý rok svého věku a dosud do…

Vyhlášení konkurzního řízení

Rada města Třebíče rozhodla svým usnesením č. 17/3/RM/2022 ze dne 10. 02. 2022 o vyhlášení konkurzního řízení na pozici ředitele/ředitelky ZŠ Třebíč Týnská…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru