Školní družina

Základní informace o školní družině

-   provoz školní družiny zabezpečuje 7 oddělení a 1 oddělení školního klubu
-   výše úplaty na měsíc za ŠD i ŠK činí 200,- Kč (vybíráme 3x do roka)
-   v případě neuhrazení platby do data určení může být dítě vyřazeno ze ŠD nebo ze ŠK
-   výše úplaty, pokud dítě nenavštěvuje ŠD ani ŠK, pouze navštěvuje kroužky je za měsíc 100,- Kč
-   prosíme o dodržování doby pro zájmovou činnost: 14:00 – 15:50 hod.

Číst více...

INFORMACE O ZÁJMOVÉ ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU PRO ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

Aktuální přehled kroužků, včetně přihlášky,
najdete od 1. 7. 2023 na webových stránkách naší školy (www.zsvaclav.cz). Zde kliknete na školní rok 2023/2024 a v levém sloupečku se Vám objeví odkaz na školní družinu.
Naleznete zde i přihlášku, kterou si můžete doma vytisknout, vyplnit a 4. 9. 2023 odevzdat své kmenové paní vychovatelce, která bude mít Vaše dítě buď ve ŠD nebo ŠK.

Číst více...

KARNEVAL

karneval023Únor je měsícem masopustů a karnevalů. Děti ze školních družin a školního klubu si proto udělaly 8. března pěkné karnevalové odpoledne. Po vyučování se žáci začali svým vychovatelkám proměňovat v nejrůznější pohádkové postavy. Masky si děti přinesly z domova. Některé byly dokonce vlastnoručně vyrobené!

Všechny pohádkové bytosti se pak sešly ke společnému reji v naší prostorné tělocvičně.

Číst více...

„A tak štěkám jako hrom, ať je koček milion!“

knihovna07Každý rok v předjaří vystavujeme v knihovně na Modřínové ulici keramické a jiné výrobky dětí z kroužků ŠD a ŠK na zadané téma.

Letos jsme se inspirovali kočkami. Vystavili jsme kočky keramické – od nejmenších asi deseticentimetrových až po kočky v lehce nadživotní velikosti. Jsou tam prostorové kočky z papíru, kočky malované i vyráběné technikou koláže. Doufáme, že i letos se výrobky budou líbit.

Číst více...

Vánoční dílničky 2022

vanoce dilnicky_06Ve středu 14. 12. 2022 se v naší škole konaly Vánoční dílničky. Vytvářením něčeho hezkého si tak mohli přijít ukrátit čas do Vánoc rodiče společně se svými dětmi. Za báječnou atmosféru a svědomitou přípravu děkujeme všem paním vychovatelkám ze školní družiny i z klubu.

Číst více...

Vánoční dílničky

ván dilnyVychovatelky školní družiny a školního klubu Vás zvou na VÁNOČNÍ DÍLNIČKY.

Číst více...

Světlo pro 17. listopad

Ve čtvrtek 17. listopadu 2022 jsme oslavili výročí sametové revoluce a Mezinárodní den studentstva. Sešli jsme se ve vestibulu školy, kde jsme vyráběli krásné lampiony, kterými jsme si pak posvítili na cestu na Karlovo náměstí, kde proběhla další část oslav. Více ve fotogalerii.

Číst více...

Nepřehlédněte!

Informace pro zákonné zástupce žáků

Ve středu 27. září 2023 bude z důvodu organizace dne otevřených dveří zkrácena výuka. První i druhý stupeň končí vyučování v 11:35 hodin.

Zvýšení ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče, od 1. září 2023 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci srpna se…

Školička pro budoucí prvňáky

Dne 7. 6. 2023 po dobu ŠKOLIČKY bude přítomna ekonomka školy v kanceláři školní jídelny a v této době je možné přihlásit dítě ke stravování.

Výsledky zápisu pro školní rok 2023/2024

Výsledky zápisu do první třídy pro školní rok 2023/2024 jsou zveřejněny v níže uvedeném souboru. Všem děkujeme za spolupráci a důvěru v naši školu. …

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Sběr papíru

V termínu od 12. – 14. 9. 2023 (ÚT – ČT) proběhne na naší škole sběr starého papíru. Papír bude svázaný nebo v krabicích. KARTON OMEZENĚ!  Zvážený…

Nejbližší akce školy
Nahoru