Školní družina

Základní informace o školní družině

• provoz školní družiny zabezpečuje 7 oddělení a 1 oddělení ŠK
     - výše úplaty na měsíc za ŠD i ŠK činí 200,- Kč (vybíráme 3x do roka)
     - v případě neuhrazení platby do data určení může být dítě vyloučeno ze školní družiny nebo ze školního klubu
     - výše úplaty, pokud dítě nenavštěvuje ŠD ani ŠK, pouze navštěvuje kroužky je za měsíc 100,- Kč
• prosíme o dodržování doby pro zájmovou činnost: 14:00 – 15:50 hod.

Číst více...

INFORMACE O ZÁJMOVÉ ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Aktuální přehled kroužků, včetně přihlášky,
najdete od 1. 7. 2022 na webových stránkách naší školy (www.zsvaclav.cz). Zde kliknete na školní rok 2022/2023 a v levém sloupečku se Vám objeví odkaz na školní družinu.
Naleznete zde i přihlášku, kterou si můžete doma vytisknout, vyplnit a 1. 9. 2022 odevzdat své kmenové paní vychovatelce, která bude mít Vaše dítě buď ve ŠD nebo ŠK.

Číst více...

KARNEVAL

karneval023Únor je měsícem masopustů a karnevalů. Děti ze školních družin a školního klubu si proto udělaly 8. března pěkné karnevalové odpoledne. Po vyučování se žáci začali svým vychovatelkám proměňovat v nejrůznější pohádkové postavy. Masky si děti přinesly z domova. Některé byly dokonce vlastnoručně vyrobené!

Všechny pohádkové bytosti se pak sešly ke společnému reji v naší prostorné tělocvičně.

Číst více...

„A tak štěkám jako hrom, ať je koček milion!“

knihovna07Každý rok v předjaří vystavujeme v knihovně na Modřínové ulici keramické a jiné výrobky dětí z kroužků ŠD a ŠK na zadané téma.

Letos jsme se inspirovali kočkami. Vystavili jsme kočky keramické – od nejmenších asi deseticentimetrových až po kočky v lehce nadživotní velikosti. Jsou tam prostorové kočky z papíru, kočky malované i vyráběné technikou koláže. Doufáme, že i letos se výrobky budou líbit.

Číst více...

Vánoční dílničky 2022

vanoce dilnicky_06Ve středu 14. 12. 2022 se v naší škole konaly Vánoční dílničky. Vytvářením něčeho hezkého si tak mohli přijít ukrátit čas do Vánoc rodiče společně se svými dětmi. Za báječnou atmosféru a svědomitou přípravu děkujeme všem paním vychovatelkám ze školní družiny i z klubu.

Číst více...

Vánoční dílničky

ván dilnyVychovatelky školní družiny a školního klubu Vás zvou na VÁNOČNÍ DÍLNIČKY.

Číst více...

Světlo pro 17. listopad

Ve čtvrtek 17. listopadu 2022 jsme oslavili výročí sametové revoluce a Mezinárodní den studentstva. Sešli jsme se ve vestibulu školy, kde jsme vyráběli krásné lampiony, kterými jsme si pak posvítili na cestu na Karlovo náměstí, kde proběhla další část oslav. Více ve fotogalerii.

Číst více...

Nepřehlédněte!

Inzerát na učitele/učitelku

Do našeho týmu přijmeme od srpna 2023 učitele nebo učitelku prvního stupně. Kvalifikační předpoklady: Vysoká škola s kvalifikačními předpoklady pro učitele…

Online zápis do základní školy

Zápisu k plnění povinné školní docházky pro školní rok 2023/2024 podléhají děti, které dovršily nebo dovrší do 31. srpna 2023 šestý rok svého věku a dosud do…

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru