Školní družina

Zápisní lístek do ŠD pro šk. rok 2021/22

Zde nalezenete zápisní lístek do ŠD  docxzápisní lístek do školní družiny.docx44.38 KB - tento lístek je určený pouze pro budoucí prvňáčky !!!

Vyplněné přihlášky a popřípadě další dotazy ohledně školní družiny můžete zasílat na adresu vedoucí vychovatelky školní družiny pí. Suchánkové.   

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

INFORMACE O ZÁJMOVÉ ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Aktuální přehled kroužků, včetně přihlášky,
najdete od 1. 7. 2020 na webových stránkách naší školy (www.zsvaclav.cz). Zde kliknete na školní rok 2020/2021 a v levém sloupečku se Vám objeví odkaz na školní družinu.
Naleznete zde i přihlášku, kterou si můžete doma vytisknout, vyplnit a 1. 9. 2020 odevzdat své kmenové paní vychovatelce, která bude mít Vaše dítě buď ve ŠD nebo ŠK.

Číst více...

Základní informace o školní družině

• provoz školní družiny zabezpečuje 7 oddělení a 1 oddělení ŠK
     - výše úplaty na měsíc za ŠD i ŠK činí 150,- Kč (vybíráme 3x do roka)
     - výše úplaty, pokud dítě nenavštěvuje ŠD ani ŠK, pouze navštěvuje kroužky je za měsíc 50,- Kč
• prosíme o dodržování doby pro zájmovou činnost: 14:00 – 15:50 hod.

Číst více...

ŠD informace pro rodiče budoucích prvňáčků

1. ŠD disponuje celkem 7 odděleními, z nichž každé má svou místnost, dále jsou pro potřeby školní družiny k dispozici tělocvičny, hřiště, učebny PC, učebnu vaření, keramickou dílnu, divadelní sál, aj.

Číst více...

Den otevřených atelierů

atelier01V sobotu 3. 10. 2020 se naše keramická dílna stala součástí Dne otevřených ateliérů Vysočina. Vystřídalo se zde 30 účastníků, kteří vyráběli díly do dalšího keramického totemu na školní zahradu. Užili jsme si společně krásný den a už se těšíme na shledanou zase za rok.

Číst více...

Návštěva Městské policie Třebíč

policie5Dne 17. 2. 2020 jsme s dětmi, které docházejí do kroužků Všeználek a Turisťák, navštívili Městskou policii Třebíč. Manažerka prevence kriminality Bc. Lucie Šerková měla pro nás nachystaný velmi pestrý a poučný program. Srozumitelnou přednáškou poutavě zaujala všechny děti, které se pak zapojily do diskuse.

Číst více...

Nepřehlédněte!

ON-LINE VÝUKA

Vzhledem k nastalé situaci v souvislosti s nařízením vlády o změně systému výuky se vracíme k distanční výuce. V rámci zkvalitnění této formy výuky se nám…

Čestné prohlášení

Vážení rodiče, níže najdete čestné prohlášení, které je třeba poslat do školy se žákem vracejícím se po absenci. Žák bez prohlášení nebude moci ve škole…

Zápis do 1. tříd

Zápis dětí do prvního ročníku pro školní rok 2021/2022 Kritéria přijetí dítěte k povinné školní docházce do 1. tříd pro školní rok 2021/2022: spádový…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru