Školní družina

Základní informace o školní družině

• provoz školní družiny zabezpečuje 7 oddělení a 1 oddělení ŠK
     - výše úplaty na měsíc za ŠD i ŠK činí 200,- Kč (vybíráme 3x do roka)
     - výše úplaty, pokud dítě nenavštěvuje ŠD ani ŠK, pouze navštěvuje kroužky je za měsíc 100,- Kč
• prosíme o dodržování doby pro zájmovou činnost: 14:00 – 15:50 hod.

Číst více...

INFORMACE O ZÁJMOVÉ ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Aktuální přehled kroužků, včetně přihlášky,
najdete od 1. 7. 2022 na webových stránkách naší školy (www.zsvaclav.cz). Zde kliknete na školní rok 2022/2023 a v levém sloupečku se Vám objeví odkaz na školní družinu.
Naleznete zde i přihlášku, kterou si můžete doma vytisknout, vyplnit a 1. 9. 2022 odevzdat své kmenové paní vychovatelce, která bude mít Vaše dítě buď ve ŠD nebo ŠK.

Číst více...

Beseda s myslivci a ukázka výcviku loveckých psů

thumb myslivci3Dne 16. 6. 2022 se na školní zahradě konala beseda s myslivci. Akce se zúčastnilo 98 dětí ze školní družiny a školního klubu. Děti se seznámily se základy myslivosti a poznávaly vycpaná zvířata, která mohou běžně vidět v přírodě. Součástí besedy byla i praktická ukázka výcviku loveckých psů.

Vyhráli jsme ZOO

zoopraha018Když jsme se na podzim roku 2020 přihlásili do soutěže „Staň se strážcem pralesa“, netušili jsme, jak moc se nám soutěž protáhne.

Úkolem bylo nasbírat daný počet mobilních zařízení, poslat je do ZOO Praha a doufat ve výhru. Proč zrovna mobily? V každém z nich je určitá část drahých kovů, jejichž těžba ohrožuje gorily nížinné. Za každé odevzdané mobilní zařízení pak společnost Rema Systém a.s. přispěje 10,- Kč na speciální sbírkové konto ZOO Praha a z něj je potom financována ochrana goril žijících ve volné přírodě.

Číst více...

Netradiční hlavy

hlavy kvetinac005V kroužku ŠD a ŠK "Točení na kruhu a zahradní keramika" jsme vyráběli hlavy – květináče. Dětem (3. – 5. třída) se velice vydařily.

Radka Adámková

 

Číst více...

ZOO – výstava nejen keramických výrobků dětí ze ŠD a ŠK

zoo knihovna016Již třetím rokem vystavuje naše škola v Městské knihovně na Modřínové ulici svoje výrobky.

Letos jsme vybrali jako téma „ZOO“. V knihovně se proto od 1. 3. 2022 povalují lvi, tygři a lišky, skáčou opice, houkají výři a procházejí se želvy z keramiky. Ze stěn shlížejí na návštěvníky knihovny další zvířata malovaná či vyráběná z papíru.

Krátkou reportáž můžete shlédnout na Zoologická zahrada v knihovně v Modřínové ulici (tvtrebic.cz)

Číst více...

O nejkrásnější kočku

V dubnu jsme ve školních družinách vyráběli kočky - malované, keramické, z papíru. Všechny byly krásné a každá byla jiná, proto jsme vyhlásili soutěž o tu nejkrásnější. Sešlo se neuvěřitelné množství hlasů – 355! A z nich vyšly vítězné micky.

Číst více...

Nepřehlédněte!

Повідомлення про спеціальний запис до початкової школи на навчальний рік 2022/2023

Oznámení o konání zvláštního zápisu do základního vzdělávání ve školním roce 2022/2023 podle § 2 zákona č. 67/2022 Sb. (Lex Ukrajina školství)

Výsledky zápisu

V následujícím souboru najdete výsledky zápisu do 1. tříd na školní rok 2022/23. Výsledky budou následně aktualizovány. vysledky zapisu 2022.pdf

Ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Od května 2022 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci dubna se budou zálohy…

Online zápis do základní školy

Zápisu k plnění povinné školní docházky pro školní rok 2022/2023 podléhají děti, které dovršily nebo dovrší do 31. srpna 2022 šestý rok svého věku a dosud do…

Vyhlášení konkurzního řízení

Rada města Třebíče rozhodla svým usnesením č. 17/3/RM/2022 ze dne 10. 02. 2022 o vyhlášení konkurzního řízení na pozici ředitele/ředitelky ZŠ Třebíč Týnská…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru