Školní družina

Základní informace o školní družině

• provoz školní družiny zabezpečuje 7 oddělení a 1 oddělení ŠK
     - výše úplaty na měsíc za ŠD i ŠK činí 200,- Kč (vybíráme 3x do roka)
     - v případě neuhrazení platby do data určení může být dítě vyloučeno ze školní družiny nebo ze školního klubu
     - výše úplaty, pokud dítě nenavštěvuje ŠD ani ŠK, pouze navštěvuje kroužky je za měsíc 100,- Kč
• prosíme o dodržování doby pro zájmovou činnost: 14:00 – 15:50 hod.

Číst více...

INFORMACE O ZÁJMOVÉ ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Aktuální přehled kroužků, včetně přihlášky,
najdete od 1. 7. 2022 na webových stránkách naší školy (www.zsvaclav.cz). Zde kliknete na školní rok 2022/2023 a v levém sloupečku se Vám objeví odkaz na školní družinu.
Naleznete zde i přihlášku, kterou si můžete doma vytisknout, vyplnit a 1. 9. 2022 odevzdat své kmenové paní vychovatelce, která bude mít Vaše dítě buď ve ŠD nebo ŠK.

Číst více...

Dny otevřených ateliérů v keramické dílně naší školy

ateliery22 14V sobotu 1. 10. 2022 jsme se s keramickou dílnou naší školy už poněkolikáté zúčastnili akce Dny otevřených ateliérů. Pracovali jsme v altánu na hřišti a počasí nám zezačátku přálo, sluníčko svítilo a hřálo. Bohužel před polednem se zatáhlo a začal foukat silný a studený vítr. To se také projevilo na návštěvnosti, oproti loňskému roku přišlo asi jen 25 návštěvníků.

Číst více...

Světlo pro 17. listopad

Ve čtvrtek 17. listopadu 2022 jsme oslavili výročí sametové revoluce a Mezinárodní den studentstva. Sešli jsme se ve vestibulu školy, kde jsme vyráběli krásné lampiony, kterými jsme si pak posvítili na cestu na Karlovo náměstí, kde proběhla další část oslav. Více ve fotogalerii.

Číst více...

Beseda s myslivci a ukázka výcviku loveckých psů

thumb myslivci3Dne 16. 6. 2022 se na školní zahradě konala beseda s myslivci. Akce se zúčastnilo 98 dětí ze školní družiny a školního klubu. Děti se seznámily se základy myslivosti a poznávaly vycpaná zvířata, která mohou běžně vidět v přírodě. Součástí besedy byla i praktická ukázka výcviku loveckých psů.

Vyhráli jsme ZOO

zoopraha018Když jsme se na podzim roku 2020 přihlásili do soutěže „Staň se strážcem pralesa“, netušili jsme, jak moc se nám soutěž protáhne.

Úkolem bylo nasbírat daný počet mobilních zařízení, poslat je do ZOO Praha a doufat ve výhru. Proč zrovna mobily? V každém z nich je určitá část drahých kovů, jejichž těžba ohrožuje gorily nížinné. Za každé odevzdané mobilní zařízení pak společnost Rema Systém a.s. přispěje 10,- Kč na speciální sbírkové konto ZOO Praha a z něj je potom financována ochrana goril žijících ve volné přírodě.

Číst více...

Netradiční hlavy

hlavy kvetinac005V kroužku ŠD a ŠK "Točení na kruhu a zahradní keramika" jsme vyráběli hlavy – květináče. Dětem (3. – 5. třída) se velice vydařily.

Radka Adámková

 

Číst více...

Nepřehlédněte!

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

Výsledky zápisu

V následujícím souboru najdete výsledky zápisu do 1. tříd na školní rok 2022/23. Výsledky budou následně aktualizovány. vysledky zapisu 2022.pdf

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru