Happy St. Patrick´s Day

happy-st-patricks-day2217. březen je dnem, kdy Irové slaví svátek sv. Patrika. Žáci osmého ročníku si letos tento svátek připomněli v rámci projektu eTwinning trošku netradičně.

Do projektu St. Patrick´s Day se zapojilo několik škol z Evropské unie – Polska, Portugalska, Španělska, Rumunska, Lotyšska a České republiky.

V rámci projektu se naši žáci naučili typický irský tanec, který nejdřív dvě hodiny nacvičovali, aby pak své taneční umění mohli ukázat i žákům z ostatních zemí. Natočili pro ně i své přání. V další hodině anglického jazyka se už věnovali pracovním listům, kde si rozšiřovali slovní zásobu pomocí křížovek, přesmyček, osmisměrek a zábavných kvízů. Dozvěděli se i mnohé od kamarádů z ostatních zemí.

Jak se společný tanec podařil, se můžete podívat zde:

https://www.youtube.com/watch?v=Z68kpELqMhQ

Mgr. Lenka Musilová

Nepřehlédněte!

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru