Christmas Greeting Cards

christmas 012Christmas Greeting Cards
Merry Christmas! Buon Natale! Joyeux Noel! Wesotych Swiat! I takto nám popřáli kamarádi z Francie, Itálie, Polska, Dánska a Turecka krásné Vánoce. V rámci projektu eTwinning vytvořili žáci devátého ročníku vánoční přání, která zaslali do pěti evropských zemí, a s napětím očekávali přání od svých kamarádů.

Ta dorazila během měsíce prosince. Prostřednictvím obdržených přání se žáci dozvěděli mnohé informace o vánočních zvycích, které se udržují v těchto evropských zemích, seznámili se s tamními tradicemi a poznali autory zaslané vánoční korespondence. Doufejme, že se tento pěkný zvyk posílání vánočních přání do evropských zemí udrží i v příštích školních letech a podaří se nám navázat přátelství i s dalšími zeměmi zapojenými do programu eTwinning.

Autorka: Mgr. Lenka Musilová

Ceny obědů od října 2022