A School Year Calendar

etwinningV letošním roce se opět vracíme k aktivitě zvané eTwinning. Tato aktivita podporuje online spolupráci škol a učitelů s využitím informačních a komunikačních technologií. V rámci eTwinningu tak máme možnost pracovat v prostředí Twinspace, které nabízí prostor tzv. virtuální třídy, kde můžeme bezpečně pracovat a komunikovat s partnerskými školami.

Před pár dny se nám podařilo uzavřít partnerství s polským gymnáziem v Kunowie, se kterým budeme do konce tohoto školního roku pracovat na projektu A School Year Calendar. Žáci 7. B vytvoří s polskými studenty kalendář pro příští školní rok. Česko-polské týmy se budou snažit představit jednotlivé měsíce se všemi významnými dny, státními svátky a prázdninami, které nás v příštím školním roce čekají. Dorozumívacím jazykem je angličtina, takže si takto rozšíří své znalosti a komunikační dovednosti, najdou třeba i nové kamarády a prověří své znalosti z informačních a komunikačních technologií.

Autorka: Mgr. Lenka Musilová

Ceny obědů od října 2022