Na zkušenou na Slovensko

V loňském školním roce v rámci aktivity eTwinning se maskot naší školy Václav podíval do různých zemí Evropské unie, poznal různé kraje, zvyky, seznámil se s tamními žáky. Tudíž by se dalo říci, že náš Václav je již zkušený cestovatel, a proto ani v letošním roce nezůstane Václav sedět doma, ale vyrazí na zkušenou na Slovensko.

Základní škola v Nových Zámcích jej přivítá ještě v předvánočním čase a s Václavem zažije do konce školního roku spoustu dobrodružství. Václav tak bude mít možnost poznat téměř dokonale slovenskou krajinu, uzří krásy slovenské přírody, různé památky, seznámí se s běžným životem žáků základní školy. Všechny své zkušenosti bude opět zapisovat do svého deníku, který poputuje s ním. Žáci jazykové skupiny 7. B a C deník Václavovi připravili a nachystali jej na cestu.

A protože se jedná o výměnný pobyt, budeme i my s napětím očekávat příchod maskota slovenské školy, který tu, stejně jako Václav, stráví zbytek školního roku, aby poznal i náš kraj, naše město a naši školu. Čekají jej určitě zajímavá dobrodružství a slibovaný výlet do Vídně i Londýna.

 

Autorka: Mgr. Lenka Musilová

Nepřehlédněte!

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru