Na zkušenou na Slovensko

V loňském školním roce v rámci aktivity eTwinning se maskot naší školy Václav podíval do různých zemí Evropské unie, poznal různé kraje, zvyky, seznámil se s tamními žáky. Tudíž by se dalo říci, že náš Václav je již zkušený cestovatel, a proto ani v letošním roce nezůstane Václav sedět doma, ale vyrazí na zkušenou na Slovensko.

Základní škola v Nových Zámcích jej přivítá ještě v předvánočním čase a s Václavem zažije do konce školního roku spoustu dobrodružství. Václav tak bude mít možnost poznat téměř dokonale slovenskou krajinu, uzří krásy slovenské přírody, různé památky, seznámí se s běžným životem žáků základní školy. Všechny své zkušenosti bude opět zapisovat do svého deníku, který poputuje s ním. Žáci jazykové skupiny 7. B a C deník Václavovi připravili a nachystali jej na cestu.

A protože se jedná o výměnný pobyt, budeme i my s napětím očekávat příchod maskota slovenské školy, který tu, stejně jako Václav, stráví zbytek školního roku, aby poznal i náš kraj, naše město a naši školu. Čekají jej určitě zajímavá dobrodružství a slibovaný výlet do Vídně i Londýna.

 

Autorka: Mgr. Lenka Musilová

Nepřehlédněte!

VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

Základní škola Horka-Domky pořádá pro všechny děti, které se chystají k zápisu do první třídy, přípravný kurz VÁCLAVSKÁ MINIŠKOLIČKA

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2020/2021

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 2. března 2020. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Sběrový týden

V termínu od 28. 1. do 30. 1. 2020 (ÚT - ČT) proběhne na naší škole sběr starého papíru.

Odhlásit oběd

Obědy lze odhlásit na telefonním čísle 568 839 359 nebo e-mailové adrese jidelna@zsvaclav.cz. Odhlášky obědů: - na první pracovní den v týdnu do 7:15 hodin na ten…

Nahoru