Václavské divadélko vystoupilo v Praze

02Ve čtvrtek 9. ledna 2020 vycestovalo Václavské divadélko do pražských Holešovic, aby zde sehrálo dvě představení Pohádky o Popelce pro děti z mateřské školy U Pergamenky. Obě představení se odehrála v příjemném prostředí a nadchla obecenstvo tvořené dětmi a jejich učitelkami. Náš soubor byl odměněn velkým potleskem. Po skončení představení jsme se vydali na společný oběd a v odpoledních hodinách jsme navštívili Národní zemědělské muzeum.

Zdálo by se, že pro naše děti bude takováto návštěva nezáživná. Ale expozice děti doslova nadchla! Exponáty jsou totiž rozděleny do oblastí „život", „voda v krajině", „gastronomie", „rybářství", „myslivost" a „laboratoř ticha" a všechny oblasti jsou velmi zajímavě a poutavě zpracovány. Zvlášť děti, které navštívily naše hlavní město poprvé, si odvezly trvalé zážitky.
Děti ze souboru si zaslouží velké uznání a poděkování za vzorně odvedenou práci a reprezentaci školy při velkém počtu vystoupení. Poděkování patří také vedení naší školy a pedagogům, kteří jsou vždy nápomocni naší činnosti.
Poslední vystoupení Pohádky o Popelce může třebíčská veřejnost zhlédnout v Pasáži dne 25. 1. 2020 v 16:00 hod. Všichni jste srdečně zváni.


Irena Nahodilová

Nepřehlédněte!

Výsledky zápisu

V následujícím souboru najdete výsledky zápisu do 1. tříd na školní rok 2022/23. Výsledky budou následně aktualizovány. vysledky zapisu 2022.pdf

Ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Od května 2022 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci dubna se budou zálohy…

Online zápis do základní školy

Zápisu k plnění povinné školní docházky pro školní rok 2022/2023 podléhají děti, které dovršily nebo dovrší do 31. srpna 2022 šestý rok svého věku a dosud do…

Vyhlášení konkurzního řízení

Rada města Třebíče rozhodla svým usnesením č. 17/3/RM/2022 ze dne 10. 02. 2022 o vyhlášení konkurzního řízení na pozici ředitele/ředitelky ZŠ Třebíč Týnská…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru