Václavské divadélko - Pohádka o Popelce

popelka09Snad nejznámější pohádka na světě, příběh chudé dívky, která se přes noc stává princovou vyvolenou ... Popelka je milé hodné děvče, které žije s macechou a jejími dvěma dcerami. Macecha i nevlastní sestry nemají Popelku rády a mimo jiné se jí snaží všemožně zabránit v tom, aby se zúčastnila plesu, na kterém si má tamní princ konečně najít nevěstu. Osud však Popelce přeje více...

Pódium školního divadla tentokrát patřilo našim mladším hercům, kteří předvedli nejen svůj herecký talent, ale také zpěv a tanec. Představení, velmi uctivé ke klasice, zpestřily veselé vstupy zvířátek a to vše v kulisách výtvarně zpracovaných ředitelem školy Pavlem Kessnerem a paní učitelkou Ilonou Krátkou. Výborné herecké výkony přivedly nejednou návštěvníky divadla k srdečnému smíchu, a proto se nelze divit, že byli herci v závěru svého vystoupení odměněni bouřlivým potleskem.

Odcházeli jsme nadšení a příjemně naladění do další práce.

Vše, co děti umí, však nepřichází samo ... děkujeme tedy režii, paní vychovatelce Ireně Nahodilové.

Autorka: Mgr. Jitka Doležalová

Nepřehlédněte!

Zvýšení ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče, od 1. září 2023 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci srpna se…

Školička pro budoucí prvňáky

Dne 7. 6. 2023 po dobu ŠKOLIČKY bude přítomna ekonomka školy v kanceláři školní jídelny a v této době je možné přihlásit dítě ke stravování.

Výsledky zápisu pro školní rok 2023/2024

Výsledky zápisu do první třídy pro školní rok 2023/2024 jsou zveřejněny v níže uvedeném souboru. Všem děkujeme za spolupráci a důvěru v naši školu. …

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru