Zájmové kroužky

PŘÍRODOVĚDNÝ KROUŽEK A VŠEZNÁLEK

druzina01Děti navštěvující tyto kroužky podnikají pravidelně výlety do okolní přírody, opékají buřtíky na školní zahradě, malují na kamínky, vytvářejí z přírodnin mandaly a dovídají se spoustu zajímavostí o přírodě. V zimě chodí děti sáňkovat a stavět sněhuláky. 
Navštěvují také různé výstavy, galerie, Městskou policii Třebíč, hvězdárnu a planetárium, Alternátor, vodojem, psí útulek apod. 
Děti se vždy dobře baví, odcházejí spokojené a plné zážitků.

Číst více...

Dny otevřených ateliérů 2021

ateliery001V sobotu 2. 10. 2021 jsme se s keramickou dílnou naší školy zúčastnili akce Dny otevřených ateliérů. Počasí nám ze začátku příliš nepřálo, ale nakonec se umoudřilo, a tak jsme si během tvoření užili i sluníčka. Práci s hlínou si přišlo vyzkoušet celkem šedesát rodičů a dětí. Společnými silami jsme vyrobili 11 želv a spoustu hliněných květin, které budou zdobit naši školní zahradu. Setkání za účelem tvoření jsme si užili a výsledek naší práce si můžete začas přijít sami osobně prohlédnout.

Číst více...

Turistický kroužek u koní

turistak 001Děti z turistického kroužku školní družiny pod vedením paní vychovatelky Lenky Vorlíčkové navštívily farmu ve Stříteži. Díky mamince jednoho žáka naší školy, paní Markétě Zušťákové, se děti dozvěděly mnoho zajímavého nejen o chovu koní, ale mohly si vyzkoušet i jízdu na koňském hřbetě.

Číst více...

Závěrečné vystoupení 2019

koncert2Dne 6. června 2019 se ve třídě 3. B konalo závěrečné vystoupení dětí, které navštěvují kroužky Kytara a Notička. Slyšet jste mohli písně z Včelích medvídků, trampské písně, písničky o zvířátkách a melodie z pohádek. Nechyběl ani taneční doprovod. Akce se mladým hudebníkům povedla a posluchačům jistě udělala radost. Děkuji všem za účast a dětem přeji krásné prázdniny.

Číst více...

Baseball/T-ball ve školním roce 2014/2015

baseball 012Tento sport již na naší škole staví na dlouholeté tradici. Zájmovou činnost navštěvují děti od 2. do 5. ročníku.

Číst více...

Nepřehlédněte!

Zvýšení ceny obědů

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče, od 1. září 2023 dojde ke zvýšení ceny obědů ve školní jídelně z důvodu zdražování potravin a energií (na konci srpna se…

Školička pro budoucí prvňáky

Dne 7. 6. 2023 po dobu ŠKOLIČKY bude přítomna ekonomka školy v kanceláři školní jídelny a v této době je možné přihlásit dítě ke stravování.

Výsledky zápisu pro školní rok 2023/2024

Výsledky zápisu do první třídy pro školní rok 2023/2024 jsou zveřejněny v níže uvedeném souboru. Všem děkujeme za spolupráci a důvěru v naši školu. …

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru