Ještě o nás uslyšíte

uslisite 2014 012Už třetí vydání třídního časopisu s názvem „Noviny 3. B" vyšlo počátkem března tohoto kalendářního roku.

Hlavním redaktorem zajímavého měsíčníku je Adam Pohořilský, který stál u zrodu celé akce. Na obsahu se přitom může podílet každý, kdo chce přispět, protože stálý redaktorský tým časopis nemá. O tom, jaké články se v časopise objeví, rozhodují děti samy. Na svou práci jsou opravdu hrdé.

Více fotografií >>>zde<<<.

Autorka: Mgr. Jitka Doležalová

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB