Logické hry – Smart Games

logickehry03Dobu předvánoční si žáci 6. B zpestřili o hodinu logický her (Smart Games). Roztočili své mozkové závity a logické myšlení, aby se jim podařilo zaparkovat auta dle pokynů, poskládat hada, umístit myši do svých děr, zahrát si hru Logic, postavit tučňáky na kry, sestavit logickou skládačku, vytáhnout ježka z klece. Mozkové závity se rozjely na plné obrátky a žáci museli přimět své mozky logicky přemýšlet, procvičili svou paměť a koncentraci.

 

 

 

 

 

Nepřehlédněte!

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru