Logické hry – Smart Games

logickehry03Dobu předvánoční si žáci 6. B zpestřili o hodinu logický her (Smart Games). Roztočili své mozkové závity a logické myšlení, aby se jim podařilo zaparkovat auta dle pokynů, poskládat hada, umístit myši do svých děr, zahrát si hru Logic, postavit tučňáky na kry, sestavit logickou skládačku, vytáhnout ježka z klece. Mozkové závity se rozjely na plné obrátky a žáci museli přimět své mozky logicky přemýšlet, procvičili svou paměť a koncentraci.

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,