Halloween

halloween1Halloween je svátek, který se slaví v anglicky mluvících zemích 31. října. Tento svátek jsme si v hodinách anglického jazyka připomněli a vyzkoušeli si různé aktivity, které děti z těchto zemí hrají právě v tento den. Hry Apple bobbing (lovení jablek ve vodě) a Apples on string (jablka na provázku) se zdály na první pohled celkem jednoduché, ale když si je děti vyzkoušely v praxi, zjistily, že to chce správnou taktiku, pekelné soustředění, správnou velikost jablka a trochu šikovnosti.

L. Musilová

Nepřehlédněte!

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

Výsledky zápisu

V následujícím souboru najdete výsledky zápisu do 1. tříd na školní rok 2022/23. Výsledky budou následně aktualizovány. vysledky zapisu 2022.pdf

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru