Halloween

halloween1Halloween je svátek, který se slaví v anglicky mluvících zemích 31. října. Tento svátek jsme si v hodinách anglického jazyka připomněli a vyzkoušeli si různé aktivity, které děti z těchto zemí hrají právě v tento den. Hry Apple bobbing (lovení jablek ve vodě) a Apples on string (jablka na provázku) se zdály na první pohled celkem jednoduché, ale když si je děti vyzkoušely v praxi, zjistily, že to chce správnou taktiku, pekelné soustředění, správnou velikost jablka a trochu šikovnosti.

L. Musilová

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

Výsledky zápisu