Žáci představují své volnočasové aktivity

tv3Před podzimními prázdninami měli žáci možnost ukázat nám v hodinách tělesné výchovy, jakým sportovním aktivitám se věnují ve svém volném čase. Předvedli nám ukázkovou tréninkovou hodinu sportovního kroužku, který po vyučování navštěvují. Spolužáci si tak vyzkoušeli například bojové umění taekwondo, které se používá zejména v sebeobraně.

Ukázkovou hodinu nám také předvedla žákyně navštěvující taneční kroužek mažoretek. Dívky si tak mohly zkusit, jak je náročné sladit pohyby nohou s točením hůlkou nebo třepáním pompony, což jsou speciální střapce. Dívky to velmi bavilo a už se těší, až budou mít někdy možnost ukázat, co nového se naučily.

Andrea Čechová

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

Výsledky zápisu