Barevný den

barevnyden22Ve středu 22. června 2022 prožily děti 1. stupně zajímavý den mimo školní lavice, a to na školním hřišti, které se díky nim proměnilo v barevné sportoviště. Jednotlivé ročníky se totiž odlišovaly barvou triček. První třídy byly v bílé, druhé třídy v červené, třetí třídy v modré, čtvrté třídy ve žluté a páté třídy v zelené barvě.

Všichni účastníci netradičních sportovních disciplín se snažili plnit jednotlivé úkoly a získat co nejvíce razítek na soutěžní kartu.

Soutěživého dopoledne se zúčastnili i klienti Denního stacionáře pro tělesně a mentálně postižené děti a mládež a Speciální mateřské školy Třebíč.

Poděkování zaslouží žáci a žákyně z 9. C a z 9. B, kteří se soutěžícím celé dopoledne věnovali v roli rozhodčích na jednotlivých stanovištích, a kuchařkám školní kuchyně, které zajistily dětem pitný režim.

zapsala: Dana Dvořáková

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

Výsledky zápisu