Macocha

macocha03V úterý 26. dubna 2022 žáci 3. B a 4. A navštívili Punkevní jeskyně v Moravském krasu. Součástí dlouhého podzemního okruhu byla prohlídka dna světoznámé propasti Macocha. Nejvíce se všem líbila plavba čluny po podzemní řece Punkvě. Během celé prohlídky všichni obdivovali překrásnou krápníkovou výzdobu. Zajímavá byla i cesta lanovkou nad horní okraj propasti.

Žáci se vraceli domů plni dojmů a nezapomenutelných zážitků.

Autor článku: Mgr. Bohumila Folberová

macocha06

macocha02

macocha01