Soutěž Pevnost Boyard

boyard1Žáci 3. B a 4. A se zúčastnili základního kola soutěže Pevnost Boyard, kterou pro třebíčské školy připravil DDM Třebíč.

Po splnění všech úkolů získaly pětičlenné týmy klíče od pokladu, podle indicií sestavily heslo a pak už jen zbývalo nashromáždit v daném čase co nejvyšší počet krystalů. Kromě obratnosti, rychlosti a dobrého úsudku byla důležitá i spolupráce všech členů.

Naši Panteři, Křižáci, Ještěrky i Draci si vedli opravdu skvěle a osadili první příčky základního kola.

Doufáme, že získané počty bodů nám budou stačit pro postup do finále soutěže, které se bude konat v květnu.

Autor článku: Mgr. Miluše Kafková

Ceny obědů od října 2022

U P O Z O R N Ě N Í Vážení rodiče,

Výsledky zápisu