Make a burrito!

burrito1Výuka anglického jazyka nemusí probíhat vždy jen v lavicích. Žáci 7. C si vyzkoušeli zážitkovou výuku anglického jazyka v praxi. V učebnici zvládli teoretické základy týkající se jídla a jeho přípravy. Jakmile zvládli slovní zásobu, přesunuli se do školní kuchyňky a jeden z receptů si zkusili připravit sami.

Příprava tortilla wrap či burrita nebyla složitá a všichni přiložili ruku k dílu. Ověřili si znalost slovíček a odměnou jim byla vlastnoručně připravená svačina v podobě tortilly.

Enjoy your meal!

Lenka Musilová

burrito4

burrito2