4. C ve vězení !!!

policie copyPřestože nebývá zvykem, aby se člověk volně procházel v prostorách třebíčského oddělení Policie České republiky, třídě 4. C se to 14. října poštěstilo. Nprap. Roman Hlouch se svými kolegy ukázal dětem kamerový systém, odkud je řízena činnost třebíčského obvodního oddělení.

Nechal děti nahlédnout do policejního vozu v garážích, seznámil je s dovednostmi služebních psů, dovolil vyzkoušet uniformu i pracovní pomůcky a trpělivě odpovídal na zvídavé dotazy všech žáků.

Rozebíral s nimi, co se děje se zadrženým, který spáchal trestný čin, a nechal je si vyzkoušet, jaké to je „sedět za katrem“. Návštěvu totiž zavedl do cel předběžného zadržení. To se dětem líbilo asi nejvíce. Samozřejmě došlo i na prevenci a rozhovor zakončila diskuze, jak se chovat, abychom služeb policie potřebovali co nejméně.

Autorka: Mgr. Michaela Krotká

Nepřehlédněte!

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru