Václavský den v keramické dílně

keramika vaclav01V pondělí 27. 9. 2021 proběhlo na naší škole projektové vyučování na téma „Svatý Václav“. Připojili jsme se s naší keramickou dílnou také a vyráběli „Václavy“. Prvňáčci a druháčci tvořili sami sebe jako knížata a kněžny. Děti ze třetích a čtvrtých ročníků to už měly těžší, protože jejich úkolem bylo vypodobnit přímo samotného patrona české země. Keramické obrázky se všem moc povedly a byly ozdobou školní výstavky během voleb.

Autorka: Radka Adámková

keramika_vaclav02
keramika_vaclav03
keramika_vaclav04