Městská policie u prvňáků

policieV pondělí 4. října navštívila žáky všech prvních ročníků strážmistrině Zuzana Jančářová, preventistka sociálně patologických jevů. Seznámila děti s pracovní náplní zaměstnanců Městské policie, se služební uniformou i technickou výbavou policejního pracovníka. Děti si připomněly základní pravidla silničního provozu, naučily se bezpečnostní klubíčko, které chrání při napadení psem a dostaly spoustu jiných užitečných rad do života.

Na závěr si mohli kluci a holky na školním hřišti prohlédnout policejní automobil. Z besedy si odnesli praktický dárek v podobě reflexního přívěsku.

Autorka: Mgr. Dana Dvořáková

Nepřehlédněte!

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru