Městská policie u prvňáků

policieV pondělí 4. října navštívila žáky všech prvních ročníků strážmistrině Zuzana Jančářová, preventistka sociálně patologických jevů. Seznámila děti s pracovní náplní zaměstnanců Městské policie, se služební uniformou i technickou výbavou policejního pracovníka. Děti si připomněly základní pravidla silničního provozu, naučily se bezpečnostní klubíčko, které chrání při napadení psem a dostaly spoustu jiných užitečných rad do života.

Na závěr si mohli kluci a holky na školním hřišti prohlédnout policejní automobil. Z besedy si odnesli praktický dárek v podobě reflexního přívěsku.

Autorka: Mgr. Dana Dvořáková

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB