Pasování čtenářů z 1. A

ctenariV pátek 21. května proběhlo ve školním divadle slavnostní setkání žáků 1. A  s králem Otou I. z Království čtenářů, aby je pasoval svým mečem  na čtenáře. Královské role se skvěle zhostil pan zástupce ředitele školy  PaedDr. Zdeněk Čurda. 

Pochválil všechny děti za to, že se naučily pěkně číst a zdůraznil, že umět číst je v životě každého z nás velice důležité. Děti byly za svoji celoroční snahu odměněny krásnou knížkou pohádek, pamětním listem a šerpou z rukou třídní učitelky Evy Koudelové a paní vychovatelky Radky Adámkové.  Všechny děti se už těší, až si společně přečteme první knížku.  Víme, že v knížkách najdeme nejenom moudrost a poučení, ale také spoustu radosti a zábavy. 

Autorka: Mgr. Eva Koudelová

Nepřehlédněte!

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru