Čtvrťáci podruhé na dopravním hřišti

značkyVe třetím květnovém týdnu se čtvrťáci, v letošním školním roce již podruhé, vydali na dopravní hřiště u ZŠ Bartuškova v Třebíči.

V úvodu výcviku si společně s lektorem p. Fialou zopakovali základní pravidla chování chodců a cyklistů v silničním provozu. Na rozdíl od minulé návštěvy hřiště si tentokrát napsali test z pravidel silničního provozu, který dokonale prověřil jejich teoretické znalosti. Pak už následovala praktická část, jízda na dopravním hřišti dle dopravních značek a semaforů.

Nakonec si nejúspěšnější žáci převzali průkazy cyklisty, jejichž získání je opravňuje k tomu, aby se bez obav zapojili do opravdového provozu na silnici.

Autor: Mgr. Miloš Dvořák

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB