Pasování na čtenáře

pasovaniV letošním školním roce strávili naši prvňáčci ve svých třídách výrazně méně času, než tomu bylo v předcházejících letech. Protože ale výborně zvládli vše, co zvládnout měli, mohl je pan král PaedDr. Zdeněk Čurda slavnostně pasovat na čtenáře. Během významného ceremoniálu, který provázely dvorní dámy Irena Nahodilová a Jitka Doležalová, děti stvrdily svým podpisem čtenářský slib a převzaly královské dary – knihu s šerpou.

Přejeme našim malým čtenářům, aby je čtení bavilo a v knížkách našli moudrost, poučení i zábavu.

Mgr. Jitka Doležalová

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB