Vánoční pohoda v 1. C

vanoce 1c02Je těžké soustředit se na učení, když ve vzduchu jsou Vánoce. Děti z 1. C to ale zvládly a ještě si poslední školní dny tohoto roku zpestřily povídáním o nejkrásnějším svátku v roce a užily si vánoční tvoření ve školní družině.

Pátek 18. prosince patřil hraní a společnému rozjímání u vánočního stromečku. Třídou se linula vůně cukroví, zněly tóny koled a úsměvy dětí napovídaly, že sváteční čas už je opravdu tady.

Přejeme všem veselé Vánoce a ještě veselejší rok 2021!

Autorky: Marcela Tomková, Lenka Vorlíčková

vanoce 1c03vanoce 1c04vanoce 1c05

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22

V následujícím souboru najdete výsledky letošního zápisu dětí do budoucích 1. tříd. Výsledky_zápisu_do_1._ročníku_pro školní rok 2021/2022.pdf148.96 KB