Adventní kalendář

advent04Těšení na Ježíška bývá u většiny dětí zpestřeno adventním kalendářem, kde každý den, počínaje 1. prosincem, nacházejí drobné dárečky, nebo sladkosti. Kdo má čas a chuť, vyrábí takový kalendář doma a může ho naplnit podle své fantazie. A přesně takový úkol dostaly děti pátého ročníku v distanční výuce předmětu Člověk a svět práce. Toto období není jednoduché pro žáky ani pro rodiče a o to větší obdiv má jejich společná práce.

Brázda

 

 

Nepřehlédněte!

ON-LINE VÝUKA

Vzhledem k nastalé situaci v souvislosti s nařízením vlády o změně systému výuky se vracíme k možnosti využití cloudového úložiště pro distanční výuku.

Čestné prohlášení

Vážení rodiče, níže najdete čestné prohlášení, které je třeba poslat do školy se žákem vracejícím se po absenci. Žák bez prohlášení nebude moci ve škole…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru