Městská policie pro nejmenší

policie2Ve středu 7. října zavítala do prvních tříd naší školy str. Zuzana Jančářová, preventistka sociálně patologických jevů. Seznámila děti s pracovní náplní městské policie, se služební uniformou i technickou výbavou. Prvňáčci si mj. připomněli základní pravidla silničního provozu, naučili se bezpečnostní klubíčko při napadení psem, dostali spoustu užitečných rad do života.

Na závěr besedy si mohli kluci a holky na školním hřišti prohlédnout policejní automobil. Úsměv na tvářích jim také vykouzlil dárek v podobě reflexního přívěsku.

Autorka: Mgr. Marcela Tomková

policie4

policie5

Výsledky zápisu na školní rok 2021/22