Dopravní výchova

dopravko006Součástí předmětu Člověk a jeho svět je i dopravní výchova. Žáci čtvrtých tříd docházejí na dopravní hřiště ZŠ Bartuškova, kde jim pracovník DDM Třebíč ukáže, jaké vybavení má mít kolo, vysvětlí typy dopravních značek, objasní řešení dopravních situací na křižovatkách.

Nejatraktivnějším zážitkem pro děti jsou praktické jízdy na dopravním hřišti. Na závěr své znalosti využijí při teoretické i praktické zkoušce z pravidel silničního provozu. Těm úspěšným předávají průkazy cyklistů představitelé obce a příslušníci státní či městské policie.

Autorka: Mgr. Dana Dvořáková

Nepřehlédněte!

ON-LINE VÝUKA

Vzhledem k nastalé situaci v souvislosti s nařízením vlády o změně systému výuky se vracíme k možnosti využití cloudového úložiště pro distanční výuku.

Čestné prohlášení

Vážení rodiče, níže najdete čestné prohlášení, které je třeba poslat do školy se žákem vracejícím se po absenci. Žák bez prohlášení nebude moci ve škole…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Odhlásit oběd

Díky aplikaci www.strava.cz můžete nyní odhlašovat stravu prakticky odkudkoli (všechny změny je potřeba potvrdit tlačítkem odeslat, jinak se změny neprovedou).…

Nejbližší akce školy
Nahoru