Lyžařský kurz 7.C a části 7.A

hory01Druhé pololetí jsme letos zahájili lyžařským kurzem. Jako v posledních několika letech byl našim cílem Karlov – lyžařské středisko v Jeseníkách a chata MENDELU. Přivítal nás déšť a téměř zelené louky a něco málo sněhu na sjezdovkách. Naštěstí to trvalo jen jeden den a sněhová nadílka proměnila hory do tradiční zimní podoby.

Vleky se rozjely a my se pustili do lyžování. Úroveň našich dovedností byla různá, ale nakonec se nám podařilo postavit se na lyže a téměř všem i vyjet na vleku a zvládnout základní oblouky. Sjezdové lyže jsme jeden den vyměnili za běžky a to byl pro většinu opět velký zážitek, protože mnozí z nás obuli běžky poprvé. Ovčárna – Švýcárna. Tuto trasu mezi známými horskými chatami nakonec zvládla větší část z nás a zjistili jsme, že to není špatné. Možná by to chtělo trochu zlepšit fyzičku a bylo by to ještě lepší.
Lyžařský kurz stál za to a určitě se budeme snažit se na hory někdy vrátit.

Nepřehlédněte!

Volby do školské rady

Termíny konání voleb: - pro pedagogické pracovníky: 8. 9. 2020   ve sborovně školy od 7:30 do 7:55 hod. - pro zákonné zástupce žáků: 8. 9. 2020   ve…

>>> ON-LINE VÝUKA

Vzhledem k nastalé situaci v souvislosti s nařízením vlády o uzavření škol v ČR bychom chtěli rodiče a žáky informovat o možnosti využití cloudového úložiště…

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2020/2021

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 2. března 2020. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Odhlásit oběd

Obědy lze odhlásit na telefonním čísle 568 839 359 nebo e-mailové adrese jidelna@zsvaclav.cz. Odhlášky obědů: - na první pracovní den v týdnu do 7:15 hodin na ten…

Nejbližší akce školy
Nahoru