Špačkoš

spackosNaše škola je již několik let zapojena do Sazka olympijského víceboje a účastní se i jeho sportovní části – Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Mezi doprovodné soutěže pro zapojené školy se letos zařadil tzv. ŠPAČKOŠ.

Jde o sběr zbytků pastelek, tzv. špačků. Z nasbíraných pastelek budou vyrobena výtvarná díla (příklad jednoho takového můžete vidět na obrázku) a budou vystavena v Českém olympijském domě při letní olympiádě v Tokiu. Navíc, pokud budeme mít štěstí při losování nebo budeme nejlepšími sběrači, můžeme získat finanční prostředky na výtvarné potřeby.

Vyzýváme proto všechny žáky, pokud se vám doma povalují zbytky pastelek a tužek, doneste je do školy. Označenou krabici najdete pod schody u jídelny nebo v učebně VV.

Petr Veleba

spackos1

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2019/2020

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2019. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Odhlásit oběd

Obědy lze odhlásit na telefonním čísle 568 839 359 nebo e-mailové adrese jidelna@zsvaclav.cz. Odhlášky obědů: - na první pracovní den v týdnu do 7:15 hodin na ten…

Nejbližší akce školy
Nahoru