Václavské sportování popáté

vaclav sport009Pokud jste si našli čas 19. května dopoledne a využili jeden z mála hezkých dnů v letošním chladnějším květnu, mohli jste si vyzkoušet řadu zajímavých aktivit v rámci 5. ročníku Václavského sportování. Sportovní program pro celou rodinu si během předchozích let našel svůj okruh účastníků, kteří se, jak vyplývá i z dotazníků, rádi vrací. Pro bezmála 300 zúčastněných byl letos připraven opět zajímavý program, na jehož realizaci se podíleli i žáci při hodinách pracovního vyučování.

Rodiče s dětmi se rozptýlili po Libušině údolí, kde měli připravenu jednoduchou podobu orientačního běhu, někteří se projeli na kole do Kracovic či Sokolí, další pak zkoušeli základy tenisu na umělém hřišti, projeli se na lyžích v netradičním letním pojetí biatlonu, zastříleli si z luku, trochu si zabloudili ve velkém bludišti, vyzkoušeli adrenalinovou lanovou dráhu nebo využili programu v tělocvičně s balancovníkem, maxi piškvorkami, překážkovou dráhou a dřevěnou věží. Program byl tradičně doplněn malým občerstvením, skákacím hradem, drobnými dárky pro každou rodinu a letos i propagačním stánkem Decathlonu.

Závěrem lze říci, že z pohledu organizátorů se akce vydařila a můžeme se pomalu těšit na příští rok.

Petr Veleba

Nepřehlédněte!

VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ŠKOLY

  Projekt VYBUDOVÁNÍ MULTIFUNKČNÍ UČEBNY A ZAJIŠTĚNÍ VNITŘNÍ KONEKTIVITY ZÁKLADNÍ ŠKOLY TŘEBÍČ, HORKA-DOMKY je spolufinancován Evropskou unií.

Přijímací řízení pro rok 2019/2020

Uchazeč může pro 1. kolo přijímacího řízení do denní formy vzdělávání podat 2 přihlášky do 1. března 2019. Způsob předávání přihlášky je stanoven…

Odhlásit oběd

Obědy lze odhlásit na telefonním čísle 568 839 359 nebo e-mailové adrese jidelna@zsvaclav.cz. Odhlášky obědů: - na první pracovní den v týdnu do 7:15 hodin na ten…

Nejbližší akce školy
Nahoru