Václavská miniškolička

miniskola15Kurz přípravy pro budoucí prvňáčky probíhal od října do poloviny prosince. Během šesti lekcí byly u dětí hravou formou rozvíjeny dovednosti a schopnosti potřebné pro úspěšný vstup do školy. Velkým přínosem byla spoluúčast alespoň jednoho z rodičů nebo prarodičů, kteří tak mohli svého předškoláka vidět přímo v akci.

Na závěr si každý malý absolvent Václavské miniškoličky odnesl nejen spoustu zážitků, ale také odměnu v podobě zlatého klíčku a zdobeného perníku ve tvaru školy. Těšíme se na viděnou u zápisu!

Autorka: Mgr. Marie Čermáková Tomanová

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…