Vánoční divadlo

divadlo3b010„Adventní čas připraví nás na dobu vánoční ..."

Mnozí lidé už ale dávno zapomněli, proč se Vánoce slaví a proč si vlastně lidé dávají dárky. Proto se děti z 3. B rozhodly nacvičit vánoční divadlo o dávné betlémské události a o narození Ježíška. Vánoční atmosféru umocnily tradiční české koledy. Pokud budete mít zájem, můžete se přijít podívat 3. ledna 2019 v 15:00 hod. na Karlovo náměstí.

Autorka: Mgr. Marie Čermáková Tomanová

Lyžařský kurz 2019

Škola v letošním školním roce organizuje dva lyžařské výcvikové kurzy pro 7. ročník v termínech od 3. do 9. února 2019 a od 23. února do 1. března 2019. V…